مشکلی که در لیگ جهانی گریبانمان را می گیرد

به گزارش ممتازنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،

طبق دستور حراست وزارت ورزش و جوانان ورود بانوان به سالن محل برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوان آسیا ممنوع شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، ورود بانوان به سالن مسابقه والیبال مردان در حالی به ممنوع شد که در سنوات و مسابقات گذشته بانوان بدون هیچ مشکلی در مسابقات لیگ و دیگر بازی های بین المللی حضور یافته و بازی ها را از نزدیک تماشا می کردند.
حال که ایران برای چهارمین بار متوالی در سال جاری میزبان یکی دیگر از رویدادهای بین المللی و آسیایی است ممنوعیت حضور بانوان در سالن مسابقات نوجوانان آسیا موجب اعتراض برخی از علاقه مندان خانم شده است.
به نظر می رسد به جای ممنوعیت، کنترل نوع حضور بانوان در سالن های مسابقات بهتر از ممنوعیت است زیرا ما در آینده ای نه چندان دور میزبانی های بزرگتری را در پیش داریم.
به طوری که فدراسیون والیبال ایران در چنین شرایطی مدعی پذیرفتن میزبانی مسابقات لیگ جهانی است در این پیکارها رسم بر آن است که خانواده ها در کنار یکدیگر بازی های لیگ جهانی را از نزدیک تماشا می کنند پس بهتر است مسئولان فدراسیون و حراست وزارت ورزش با تشکیل جلسه از هم اکنون فکری به حال چگونگی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در ایران و  چگونگی استقرار تماشاگران  و تفکیک مکانی می تواند این مشکل را حل کندتا این مشکل در رقابت های جهانی گریبانمان را نگیرد ./با


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ