مشکل تازه برای کارت گرافیک های AMD HD 7000

گردآوری شده توسط گروه فن آوری اطلاعات ممتاز نیوز

روزگاری بود که دوستداران انویدیا با حسرت، شاهد رونمایی و معرفی کارت گرافیک های سری ۷۰۰۰ کمپانی AMD بودند و اختلاف کارایی این سری نسبت به نسل قبل، سبب خوشحالی دوستداران AMD بود.

روزگاری بود که دوستداران انویدیا با حسرت، شاهد رونمایی و معرفی کارت گرافیک های سری ۷۰۰۰ کمپانی AMD بودند و اختلاف کارایی این سری نسبت به نسل قبل، سبب خوشحالی دوستداران AMD بود. روزگار به خوبی می گذشت تا اینکه کارت های سری ۶۰۰ انویدیا وارد شدند و جنگ به صورت علنی آغاز گردید.

پس از آن نیز انویدیا پیش قدم شده و کارت های سری ۷۰۰ را وارد بازار کرد و در تمام این مراحل AMD با سکوت خود ناظر این روند بود. در حالی که همه در انتظار نسل تازه کارت گرافیک های سری ۸۰۰۰ ای ام دی بودند، از سنگ صدا در آمد ولی از AMD ….

 اختلاف کارایی کارت های سری ۷۰۰ انویدیا با سایر رقبای خود در حدی بود که بسیاری از کاربران با تردید بسیار به کارت سری ۶۰۰ انویدیا و AMD HD 7000 خود نگاه می کردند. خبرها تازه نیز یک شوک دیگر برای دوستداران AMD خواهد بود و قرار است کارت های سری ۷۰۰۰ به صورت خود جوش از DirectX 11.2 که همزمان با رونمایی از ویندوز ۸٫۱، معرفی می گردد، پشتیبانی نکنند!

طبق اعلام مایکروسافت، در ویندوز ۸٫۱ که به Windows Blue نیز شناخته می گردد، شاهد حضور ویژگی های سه بعدی خواهیم بود که تنها کارت هایی که از DirectX 11.2 پشتیبانی می کنند، این ویژگی ها را در اختیار کاربران قرار می دهند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. مصطفی گفت:

    خب؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ