مصاحبه و عکسهای مژگان ربانی در سریال معمای شاه ، عکسهای بازیگر نقش اشرف


به گزارش سرویس اخبار ایران و جهانممتاز نیوز:

مژگان بازیگر نقش اشرف ، مصاحبه با مژگان ربانی بازیگر نقش اشرف : سریال معمای شاه هر شب از شبکه اول سیما پخش میشود و به همین مناسبت گفتگویی با بازیگر نقش اشرف پهلوی در این سریال انجام داده ایم که خواندنش خالی از لطف نیست.
بازیگر نقش اشرف مژگان ربانی

مژگان ربانی بازیگر سریال معمای شاه در خصوص نقش خود در این سریال گفت: نقش اشرف پهلوی، خواهر محمد رضا شاه را در «معمای شاه» ایفا می کنم. اشرف پهلوی در ابتدای سلطنت محمدرضا دخالت های زیاد و نقشی کلیدی در امور داشته است. مدت یک سال و نیم فعالیت من در این سریال به طول انجامید. لوکیشن هایی که در آن ها کار کرده ام کاخ نیاوران و کاخ سعد آباد بوده است.

بازیگر نقش اشرف مژگان ربانی

بازیگر نقش اشرف در معمای شاه


ربانی با اشاره به گریم خوب شهرام خلج گفت: آقای خلج شباهت زیادی بین من و آن چهره ای که مدنظر بود ایجاد کرد. او روی اصل شبیه سازی زحمت فراوانی کشید. خلج با استفاده از تکنیک های گریم تمام کاراکتر ها و شخصیت ها را به چهره های اصلی نزدیک کرد.  وی ادامه داد: از جوانی تا دوران پیری این شخصیت با ۳ گریم متفاوت را خودم بازی کرده ام. یعنی جوانی، میانسالی و پیری. البته بازسازی دوره های تاریخی به همراه لباس ها و گریم به تأثیر گذاری کار کمک فراوانی کرده است. به علاوه نحوه صدا، راه رفتن و دیگر جزئیات نیز به باورپذیری این کاراکتر یاری رسانده اند.

بازیگر نقش اشرف مژگان ربانی


عکسهای مژگان ربانی در معمای شاه  


اولین باری که گریم شدم، به حدی چهره ام تغییر کرده بود که خودم را ندیدم. بلکه به طور کامل کاراکتر اشرف را دیدم. با توجه به اینکه تغییرات در چهره ام خیلی زیاد بود، گریم این نقش بسیار به من کمک کرد. چرا که تبدیل به انسان دیگری می شدم و ایفای نقش ملموس می شد.  این بازیگر تصریح کرد : جذابیت سریال تاریخی در بازسازی وقایع است. افراد متعددی در گذشته خاطرات گوناگون دارند. افراد مسن به دلیل بازسازی و یادآوری وقایع به این کار علاقه داشته و جوان تر ها نیز به سبب اینکه تاریخ را ندیده و فقط در مورد آن خوانده اند، به این مجموعه علاقه مند خواهند شد.

بازیگر نقش اشرف مژگان ربانی

عکسهای مژگان ربانی در سریال معمای شاه ، عکسهای بازیگر نقش اشرف


وی در خصوص بازخورد مخاطبان «معمای شاه» بیان کرد: کارهای تاریخی برای همه جذاب خواهد بود. جالب است که به شما بگویم، تقریباً تمام دوستان با من تماس گرفته و زمان پخش سریال را از من می پرسند. به همین دلیل حدس می زنم این کار طرفداران بسیاری داشته باشد. بازیگر سریال کلاه پهلوی در پایان اظهار داشت: تمام گروه تلاش زیادی را برای تولید این مجموعه کشیده اند. چه افراد پشت صحنه و چه کسانی که جلوی دوربین بوده اند. تولید چنین کاری خیلی زحمت دارد. امیدوارم همه این کار را تماشا کرده و از دیدن آن لذت ببرند تا از این طریق زحمات کلیه افراد گروه نیز به ثمر بنشیند.
مژگان بازیگر نقش اشرف ، مصاحبه با مژگان ربانی بازیگر نقش اشرف
 

بازنشر: سرویس اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ