معرفی سایت استخدامی ممتاز نیوز

گردآوری توسط گروه اخبار جالب ممتاز نیوز

تاریخ درج :  /۰۶/۱۲

تعداد نمایش : ۴۰

به گزارش ممتاز نیوز ،  همیشه یکی از بزرگترین مشکلات کشور معضل بیکاری است ، طوریکه در همه دولت ها از دغدغه های مهم دولت مردان رفع این معضل جدی می باشد، به طوریکه رفع این مشکل اساسی جوانان و کشور به یکی از اصلی ترین وعده های نامزد های ریاست جمهوری در ایام تبلیغات انتخاب ها تبدیل شده است.

گروه اینترنتی ممتاز نیوز ، به منظور کمک به هموطنان محترم جهت رفع معضل بیکاری اقدام به راه اندازی سایت استخدام ممتاز نیوز ، یکی از معتبر ترین سایت های کاریابی و اشتغال در ایران کرده است.

سایت استخدام ممتاز نیوز که دارای مجوزهای لازم از ۲ وزارت خانه “کار و ارشاد” است ، بدون شک می تواند مأمن خوبی برای هر دو گروه کارفرما و افراد جویای کار باشد .

کارفرمایان محترم با مراجعه به سایت استخدام ممتاز نیوز اقدام به ثبت نام در این سایت مضاف بر درج آگهی ، با جستجو در میان رزومه های ثبت شده کارجویان سراسر کشور ( جستجو در رزومه ها ) در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مستعد مورد نیاز خود را جذب نمایند.

همچنین متقاضیان محترم کار نیز می توانند با مراجعه به سایت استخدام رزومه کاری خود را با بیان مهارت ها و علایق خود ثبت و به کارفرمای مرتبط ارجاع شوند.

بروز بودن سایت استخدام ممتاز نیوز را میتوان یکی از دیگر ویژگی های بارز این سایت دانست ، بطوریکه مراجعین محترم میتوانند در کمترین زمان ممکن از آخرین اخبار و اگهی های استخدامی موسسات و سازمان ها و نهاد های دولتی و حتی شرکت های کوچک و بزرگ خصوصی مطلع شوند.

یکی از شاخصه های مهم سایت استخدام ممتاز نیوز که آن را از سایت های مشابه متمایز میکند امنیت بالای آن به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد.

از دیگر نکات مهم و قابل توجه در سایت استخدامی ممتاز نیوز وجود بازرسان نامحسوس سایت با پوشش کارجو و کارفرما می باشد که جهت حفظ پویایی و سلامت محیط و ارتباطات کاربران بصورت کاملا نامحسوس ارتباطات موجود در فضای سایت را رصد و با کوچکترین تخلف برخورد جدی می کنند.

 استفاده از سایت یاد شده مضاف بر حفظ امنیت و صرفه جویی حداکثری در هزینه و زمان کارجویان و کارفرمایان محترم باعث میشود تا استفاده از امکانات مفید موجود در دنیای مجازی امکان بهره گیری هرچه بیشتر از خدمات الکترونیکی برای مردم جامعه ایران نیز فراهم شود.

کارفرمایان عزیز جهت درج آگهی استخدام میتوانند از اینجا ( درج آگهی استخدام ) اقدام نمایند.

همچنین کارجویان محترم نیز جهت ثبت نام در سامانه استخدامی میتوانند از اینجا ( ثبت رزومه ) اقدام نمایند.

اخبار وب سایت ممتاز نیوز
بازنشر: جدیدترین اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *