معرفی ۱۰ پایگاه اینترنتی برتر کاریابی در ایران

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

با آنکه پایگاه اینترنتی های کاریابی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار نیستند، ولی همان تعداد پایگاه اینترنتی های کم نیز پایگاه اینترنتی های بسیار خوبی می باشند که فرصت هایی عالی در اختیار جویندگان کار در ایران می گذارند.

به گزارش ممتاز به نقل از گروه بازار باشگاه خبرنگاران، جستجوی شغل به صورت آنلاین تبدیل به یکی از چیزهای نرمال زندگی و دنیای تکنولوژی شده است. مردم دیگر ترجیح می دهند در اینترنت دنبال کار بگردند.

با آنکه پایگاه اینترنتی های کاریابی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار نیستند، ولی همان تعداد پایگاه اینترنتی های کم نیز پایگاه اینترنتی های بسیار خوبی می باشند که فرصت هایی عالی در اختیار جویندگان کار در ایران می گذارند.
 
در اینجا نگاهی به این پایگاه اینترنتی ها می اندازیم:
 
۱٫ Learn4Good
 
این پایگاه اینترنتی، یکی از پایگاه اینترنتی های جستجوی شغل در ایران است که برای هر شغلی در هر جای دنیا است و به میلیون ها کاربر کمک می کند تا با کارفرمایان مناسب ارتباط برقرار کنند.
 
۲٫ ۴ International Career & Jobs
 
این پایگاه اینترنتی یکی از دایرکتوری های استخدامی بین المللی است که پایگاه اینترنتی های برتر کاریابی جهانی را انتخاب و به بررسی آنها می پردازد. این پایگاه اینترنتی بیش از ۱۲ هزار منبع شغلی در ۲۰۰ کشور دنیا دارد و نقطه آغاز رایگان و خوبی برای جستجوی کار در ایران است.
 
۳٫ World Job Sites
 
در این پایگاه اینترنتی لیستی از وبسایت های مربوط به آخرین پیشنهادهای شغلی و استخدام ها در ایران و چند پایگاه اینترنتی کاریابی خوب دیگر در ایران یافت می گردد. این پایگاه اینترنتی برای فرصت های شغلی و کاری از تمام دنیا مناسب است و به کاربران کمک بسیاری می کند.
 
۴٫ Irpedia
 
این پایگاه اینترنتی وبسایت کاملی در رابطه با ایران است و همه جزئیات مربوط به وضعیت کنونی ایران، توریسم آن و فرصت های شغلی و چیزهای دیگر را دارد. این پایگاه اینترنتی یکی از بهترین پایگاه اینترنتی های کاریابی در ایران است.
 
۵٫ Gulf Job Sites
 
این پایگاه اینترنتی لیست کاملی از پیشنهادهای شغلی موجود در خلیج فارس را ارائه می دهد. از زمان وجود آن، به هزاران نفر از ایران کمک کرده تا شغل هایی با درآمد بالا بدست آورند و زندگی بهتری داشته باشند.
 
۶٫ Iran Talent

 
ایران تلنت یک وبسایت خوب کاریابی در ایران است که برای همه حرفه ها جهت پیدا کردن کار مناسب است. پایگاه داده ای آن شامل ۴۰۰ هزار ایرانی از صنایع و شغل های دیگر می گردد. این پایگاه اینترنتی یک سیستم تخصصی از کاندیداهایی درست می کند و بین فرصت ها و کاندیداها مطابقت ایجاد می کند.
 
۷٫ Jobrapido
 
Jobrapido یک پورتال خوب دیگر است که همه شغل های دنیا را در یک جا جمع کرده است. این پایگاه اینترنتی همه فرصت های شغلی را تحت یک پلتفرم جمع آوری کرده و به جویندگان کار کمک بسیاری می کند.
 
۸٫ ۳wjobs
 
این وبسایت هم با ارائه آپشن ها و مکان های متنوع به کاریابی کمک می کند. شما می توانید آپشن ها را محدود کنید و بسیار زود شغل مورد نظرتان را پیدا کنید.
 
۹٫ Middle East Job
 
این پایگاه اینترنتی هم آپشن خوب دیگری برای جستجوی شغل در ایران است. پورتال کاملی که کار جویندگان کار و کارفرمایان را تسهیل می کند.
 
۱۰٫ Visa Hunter
 
ویزا هانتر عموماً به مسائل و جزئیات ویزا می پردازد و با حل مشکل ویزا به هزاران نفر کمک کرده است و برای آنها بهترین فرصت های کاریابی را فراهم کرده است.

انتهای پیام/

منبع:برترین ها


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ