معروف ترین ادکلن های مردانه ۲۰۱۳

گردآوری شده توسط مجله خانواده ممتاز نیوز

شاید تاثیر بوی عطر و ادکلن بر اشخاص، بسیار بیشتر از تاثیر لباس، گفتار و یا رفتار باشد. در این بین چیزی که از اهمیت خاصی برخوردار است انتخاب ادکلن صحیح است. همه چیزدر این دنیا، حتی چیزهای غیرطبیعی و عجیب هم بوی خاص خود را می دهند.انسان یک حیوان اجتماعیست. به اطراف نگاه کنید. در مجامع عمومی چه چیز از همه عادی تر است که سبب خوشایندتر شدن محیط اطراف می گردد؟ خوب معلوم است بوی عطرهای متفاوتی که محیط را پر کرده است. برای انتخاب ادکلن مطلوبتان باید کمی مشکل پسند باشید چرا که بوی خوش ادکلنتان انعکاسی از شخصیت شماست. مردها معمولا ادکلن را هم برای جذابیت بیشتر وهم برای حفظ کلاس اجتماعیشان استفاده می کنند.انواع و اقسام ادکلن ها با اسانس های مختلف در سال ۲۰۱۳ به بازار آمده و می آیند تا بتوانند در دل طرفداران عطر و ادکلن جایگاه ویژه ای باز کنند و گوی سبقت را از دست رقیبان خود بربایند. دراینجا ده تا از بهترین ادکلن های سال ۲۰۱۳ را که طرفداران بسیاری داشته است را معرفی می کنیم

. ادکلن مردانه Ralph Lauren Polo Blue Sport( پلو بلو رالف لورن)
فقط کافیست این ادکلن را بو کنید و از انرژی فوق العاده ای که به شما می دهد هیچان زده شوید. این ادکلن شدیدا به آن هایی پیشنهاد می گردد که پرشور و هیجان و شجاع می باشند.

. ادکلن مردانه Boss Bottled Sport(باس باتلد اسپورت)
ادکلنی متشکل از ته بوی بیشه زار و مرکبات بهشتی رایحه معرکه ای خلق کرده است که با هر سلیقه ای مطابقت می کند.قیمت این ادکلن حدود ۲۷ پوند می باشد. باس باتلد به مردان انرژی بیشتر، حس تازگی و طراوت خاصی می دهد.

. ادکلن مردانه Paco Rabanne Black XS L’exes (پاکورابان)
اگر می خواهید در مجامع عمومی بیشتر به چشم بیایید و مرکز توجه باشید ادکلن پاکورابان انتخاب فوق العاده ایست. ته بوی لذت بخش عنبر ، مخلوط رایحه لیمو و استوقدوس معجزه میکند. قیمت این ادکلن ۵۳ پوند است ولی بسیار بیش از اینها می ارزد . این تولیدی برای حفظ طرفدارانش قیمت را بالا نبرده است.

. ادکلن مردانه Diesel Only the Brave Tattoo (دیزل)
این ادکلن همان ‘Only the Brave’ (اونلی د بریو) با بسته بندی تازه است.هر دوی این ادکلن ها طرفداران بسیاری جذب خود کرده اند و جزء شاهکارهای عطرها می باشند. قیمت این ادکلن حدود ۴۰ پوند می باشد. رایحه دل انگیز سیب تازه، تنباکو و چوب عنبر سرمست کننده است.

. ادکلن مردانه Burberry Brit Summer (باربری بریت سامر)
مشهورترین و محبوب ترین ادکلن معروف آمریکایی ها یعنی باربری بریت تقریبا ۴۷ پوند فروخته می گردد. همانطور که از اسمش پیداست این ادکلن بیشتر به درد تابستان می خورد. بوی اغوا کننده و بطری فوق العاده شیکش هردو به پای هم می آیند!

. ادکلن مردانه Thierry Mugler A Men Pure Shot( ثیری ماگلر)
ادکلن های مردانه اکثرا بوی خوبی دارند اما بوی این ادکلن عالیست. انگار که عصاره جوانی در آن ریخته اند، از این رو بیشتر طرفدارانش جوان تر ها می باشند. بوی خوش فلفل سفید، نعناع هندی و درخت عرعر احساس طراوت و شادمانی عجیبی به شما می دهد.

. ادکلن مردانه Hugo Red by Hugo Boss(هوگو ساخته شده توسط هوگو باس)
هوگو بیست ساله شد اما همچنان از طرفداران خود دلربایی می کند چرا که چیزهای قدیمی همچون طلا می باشند. در رایحه این ادکلن نوعی تناقض وجود دارد. سرد و گرم، مایع و جامد! این ادکلن ۸۳ دلار است. مخلوط ریواس، گریپ فوروت و عنبردر این ادکلن بسیار دل انگیز است.

. ادکلن مردانهThe Game by Davidof ( د گیم ساخته شده توسط دیویدوف)
این ادکلن جایگاه سوم برترین ادکلن های سال ۲۰۱۳ را دارد. طرفداران این ادکلن همیشه خودشان را برنده بازی می دانند چرا که با خرید ادکلن گیم خود را وارد یک بازی فوق العاده می کنند و به سبب لذت فراوانی که از گیم می برند خود را برنده می دانند.

. ادکلن مردانه Chanel Allure Homme Sport EAU Extreme (شنل آلور هوم)
شنل خانه مد معروف پاریس ، برندیست که همه می شناسند . حالا این صنعت به ادکلن سازی هم رو آورده است. قیمت این ادکلن ۴۸ پوند است و با طبع همه خوش سلیقه ها سازگاری دارد.

. ادکلن  مردانه Lacoste (لاکوست)
لاکوست جایگاه اول را به خود اختصاص داده و انصافا هم خوش نشسته است. بوی دلفریب هل، زنجبیل وفلفل سیاه اعتماد به نفس و قدرتی به آقایان میدهد که باورنکردنیست درست همان چیزی که همه مردها آرزویش را دارند. قیمت این ادکلن فقط ۲۵ پوند است و همین سبب شده که در بین رقبا به ستاره درخشنده ای تبدیل شود.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ