معروف ترین زنان خواننده دنیا در سال ۲۰۱۲ +تصاویر

عکس

سال ۲۰۱۱ یکی از بهترین سال ها برای موسیقی بوده است؛ از آلبوم های پرفروش گرفته تا تک آهنگ های فوق العاده. خواننده های جدید، آهنگ های جدید، صداهای جدید، و ترانه های جدید، جایگزین قدیمی‌ ها شده اند و جای آنها را در بالای لیست از آن خود کرده اند.

ممتازنیوز ، در اینجا به معرفی خوانندگانی می‌ پردازیم که به خاطر ترانه های خود در بالای لیست قرار گرفته اند. صدای آنها شما را مدهوش خود خواهد کرد.

عکس

۱۰. نیکی میناج
نیکی میناج علاوه بر اینکه خواننده است، رَپِر و ترانه سرای فوق العاده ای نیز می‌باشد. نیکی میناج کار حرفه ای خود را به عنوان یک خواننده از سال ۲۰۰۴ آغاز کرد و اوّلین کار خود را در سال ۲۰۰۷ منتشر نمود و سال بعد دو آلبوم را روانه بازار کرد: سوسکا آزاد است، و مرا روشن کن اسکاتی. او قراردادی را با لی وانگ برای شرکت سرگرمی‌ پول جوان در سال ۲۰۰۹ امضا نمود. بیشتر تک آهنگ های او در بیلبورد ۱۰۰ آهنگ برتر قرار گرفته اند. ۹ عدد از آهنگ های او در این بیلبورد ۱۰۰ تایی قرار دارند، مانند آهنگ عشق تو. امروز نیز برخی از آهنگ های او مانند باس فوق العاده در جدول ۴۰ آهنگ برتر بریتانیا قرار گرفته اند.

عکس

۹. بیانسه
بیانسه نیز یکی از بازیگران، خوانندگان، و طراحان مد فوق العاده آمریکایی است. او کار حرفه ای خود را به عنوان خواننده از سال ۱۹۹۷ با گروه دختران رویایی آغاز نمود؛ او خواننده اصلی در این گروه بود. و در سال ۲۰۰۳ اولین آلبوم مستقل خود را روانه بازار کرد که به موفقیت قابل توجهی دست یافت. در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ نیز دو آلبوم دیگر را روانه بازار نمود، که برخی از آهنگ های این دو آلبوم، شماره یک را در بیلبورد ۲۰۰ آهنگ برتر از آن خود کردند. سپس در سال ۲۰۰۸، برخی آهنگ های او، مانند زنان مجرّد، بار دیگر بر سر زبان ها آمدند. در سال ۲۰۱۱، آلبوم جهان را طی کنید (دختران)، را منتشر نمود؛ این آلبوم بسیار فوق العاده بوده و چندین آهنگ درجه یک چون بهترین چیزهایی که من هرگز نداشتم، در آن وجود داشت.

عکس

۸. شکیرا
شکیرا کار خود را به عنوان یک خواننده، ترانه سرا، رقصنده، و نیکوکار حرفه ای و فوق العاده از سال ۱۹۹۰ آغاز نمود. او در مدرسه آواز می‌خواند و می‌رقصید و در سال ۱۹۹۵ اوّلین آلبوم خود را منتشر نمود. این آلبوم شهرت جهانی را برای او به ارمغان آورد و سپس در سال ۱۹۹۸ آلبوم دیگری را روانه بازار کرد که هفت میلیون نسخه در سراسر جهان فروش کرد. در سال ۲۰۰۲، او آلبوم دیگری را انتشار داد که آهنگ هرجا هرجای او بسیار معروف شد. پس از مدّتی، دو آهنگ دیگر او مانند هیپس، دروغ نگو و واکا واکای فیفا در میان آهنگ های برتر قرار گرفت. بدون شکّ، آهنگ هایی مانند او گرگ است و رابیوسا، در میان بهترین کارهای او بشمار می‌آیند.

عکس

۷. کیشا
کیشا علاوه بر اینکه ترانه سرای خوبی است، خواننده با استعدادی نیز هست. او رَپِر فوق العاده ای نیز می‌باشد. خوانندگی را به طور حرفه ای در سال ۲۰۰۵ و با آهنگ دکتر لایک آغاز نمود. سپس در سال ۲۰۰۹، او اوّلین تک آهنگ های خود را با نام چرخش راست و تیک تاک منتشر کرد. این آهنگ ها، موفقیت شگفت انگیزی را برای او رقم زدند. و در حال حاضر آهنگ هایی چون ما همانی هستیم که هستیم، در بیلبورد صد آهنگ برتر سال قرار دارند.

عکس

۶. تیلور سویفت
تیلور سویفت، علاوه بر اینکه ترانه سرا، نوازنده، و بازیگر می‌باشد، خواننده با استعداد و فوق العاده ای نیز هست، که کار حرفه ای خود را به عنوان خواننده در سال ۲۰۰۶ با تک آهنگ “تیم مک گراو” آغاز کرد؛ و در سال ۲۰۰۸ او دومین آلبوم خود را با نام “ممتازنیوز”، روانه بازار کرد و سبب شد تا چهار جایزه گِرَمی‌ را از آن خود کند. در سال ۲۰۱۰، او آلبوم جدیدی را با نام همین حالا صحبت کن را منتشر نمود که بیش از یک میلیون و چهل و هفت هزار نسخه از آن، تنها در یک هفته به فروش رفت. در چنین مدّت زمان کوتاهی، او شهرت جهانی کسب کرده و میلیون ها طرفدار در سراسر جهان دارد.

عکس

۵. بریتنی اسپیِرز
بریتنی اسپیِرز یکی از بهترین خوانندگان زن حال حاضر جهان بشمار می‌آید. او کار خود را به عنوان خواننده در سال ۱۹۹۲ آغاز نمود و اوّلین آهنگ خود را در سال ۱۹۹۷ و آلبوم دیگری را با نام عزیزم، فقط یکبار دیگر، در سال ۱۹۹۹ روانه بازار کرد. دو آهنگ او مانند عزیزم، فقط یکبار دیگر و اووه! من بار دیگر انجام دادم، به موفقیّت های قابل توجهی دست یافتند. در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ او دو تک آهنگ را منتشر نمود: زهرآلود، در هر زمان و من در مقابل موسیقی. او تاکنون آهنگ های فوق العاده ای را منتشر نموده است: به من بیشتر بده، قطعه ای از من، مرد زن پرست، او را در برابر من نگاه دار، و تا پایان جهان.

عکس

۴. ریحانا
ریحانا، خواننده، ترانه سرا، و نیکوکاری جوان و با استعداد است. او کار خود را در سال ۲۰۰۰ آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان خواننده بسیار سخت کار می‌کند. برخی از آهنگ های او که موفقیّت بسیاری را برای او به ارمغان آوردند و نامزد جوایز گِرَمی‌ شدند عبارتند از: SOS، بازخوانی آهنگ پان دی، چتر، تعظیم کن، دیستوربیا، و موسیقی را متوقف نکن. او این جایزه را برای آهنگ چتر، همراه با جِی- زِد به دست آورد. برخی از آهنگ های او همواره در بالای لیست قرار می‌گرفتند: رولت روسی، پسر گستاخ، نام من چیست، تنها دختر، و تخت پادشاه کالیفرنیا.

عکس

۳. کتی پِری
کتی پِری، یکی از بهترین خواننده های زن در جهان می‌باشد. او کار حرفه ای خود را به عنوان یک خواننده در سال ۲۰۰۱ آغاز نمود. اوّلین آلبوم خود را در سال ۲۰۰۱ روانه بازار نمود. آلبوم بعدی خود را در سال ۲۰۰۵ منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ یک تک آهنگ را با نام “من یک دختر را بوسیدم”، منتشر نمود. برخی از آهنگ های او در بین صد آهنگ برتر سال قرار دارند: رویای نوجوانی، دختران کالیفرنیا، و آخرین شب جمعه.

عکس

۲. آدل
آدل، خواننده ای انگلیسی است که کار خود را به عنوان خواننده حرفه ای از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده است، و در مدّتی کوتاه، جوایز گِرَمی‌ بسیاری را به عنوان بهترین هنرمند زن و بهترین خواننده زن موسیقی پاپ، از آن خود کرده است. بهترین اهنگ های او عبارتند از: فردی شبیه تو، در عمق غلط می‌خورم، کاری می‌کنم تا احساس عشق مرا حس کنی. او صدایی جادویی دارد که سبب می‌شود تا نفس هایتان در سینه حبس شود.

عکس

۱. لیدی گاگا
لیدی گاگا در حال حاضر قدرتمند ترین زن جهان، پس از اُپرا وینفری به حساب می‌آید. او قدرتش را به خاطر استعداد و کار سخت به دست آورده است که با ساخت آهنگ های فوق العاده، شما را کاملا از خود بی خود می‌کند. او کار خود را به عنوان خواننده از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۸، اوّلین آهنگ های خود را روانه بازار کرد: چهره پوکر و فقط برقص. در سال ۲۰۰۹ آلبوم دیگری را روانه بازار کرد که چنین آهنگ هایی را در بر داشت: عشق بد، تلفن، و آلخاندرو. آلبوم دیگری را نیز در سال ۲۰۱۱ منتشر نمود، با چنین آهنگ هایی: اینگونه متولد بشو، یهودا، و لبه افتخار.

طبقه بندی: مطالب خواندنی   |   تعداد بازدید: ۱۰۷ نفر   |   تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
برچسب: , jazab, اخبار خوانندگان, خوانندگان زن, مشهورترین زنان خواننده دنیا, معروف ترین زنان خواننده دنیا


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *