مقصر مرگ ۴ ایرانی در سانحه دلخراش جده شناسایی شد

۱۸فروردین۱۳،

هواپیمایی غیرنظامی عربستان، شرکت خدمات زمینی در هواپیمایی السعودیه را مسئول اتفاق دلخراش پنجشنبه ۱۵ فروردین در فرودگاه بین المللی جده دانست

هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است: شرکت هواپیمایی السعودیه مسئول این اتفاق است زیرا ماشین خدماتی که به سالن حجاج برخورد کرد متعلق به آن بوده است.
هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است شرکت السعودیه مسئول کشته و زخمی شدن ۴ عمره گزار ایرانی در فرودگاه جده است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران  به نقل از روزنامه الوطن، هواپیمایی غیرنظامی عربستان، شرکت خدمات زمینی در هواپیمایی السعودیه را مسئول اتفاق دلخراش پنجشنبه ۱۵ فروردین در فرودگاه بین المللی جده دانست که بر اثر سهل انگاری مسئولان فرودگاه، ۲ عمره گزار ایرانی جان خود را از دست دادند و ۴ نفر دیگر هم زخمی شدند.

هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است: شرکت هواپیمایی السعودیه مسئول این اتفاق است زیرا ماشین خدماتی که به سالن حجاج برخورد کرد متعلق به آن بوده است.

خالد الخیبری سخنگوی رسمی هواپیمایی غیرنظامی عربستان در خصوص سبب وقوع این اتفاق گفت: هواپیمایی غیرنظامی عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد ماشین خدماتی که سبب بروز این اتفاق شد متعلق به یکی از شرکت‌های فعال در فرودگاه بود که آن شرکت، شرکت خدمات زمینی هواپیمایی السعودیه است.

وی اعلام کرد: دلایل وقوع این اتفاق را باید از این شرکت پرسید.

این در حالی است که عبدالله مشبب الاجهر معاون مدیر روابط عمومی السعودیه تنها به این جمله بسنده کرده است که این مسئله مربوط به فرودگاه است که مسئولیت آن را برعهده دارد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ