منتشر شدن تصاویر جدید از آیپد مینی

منتشر شدن تصاویر جدید از آیپد مینی

کم کم بازار داغ اخبار آیفون ۵ رو به خاموشی میباشد و بیشتر توجه ها به محصول بعدی اپل یعنی آیپد مینی جمع شده است. همانند آیفون ۵ ، آیپد مینی نیز قبل از انتشار رسمی شاهد درز تصاویر و مشخصات زیادی بوده که البته بسیاری از آنها شایعاتی بیش نیستند. اما به تازگی تصاویر جدید از این محصول منتشر شده که انتظار میرود طرح کلی آن را به نمایش بگذارد. این تصاویر مربوط به تبلتی ۷٫۸ اینچی میباشد که بسیار واقعی نیز به نظر میرسد. باید اشاره کرد که به تازگی بسیاری از شرکت ها از ترفند شایعه سازی استفاده کرده و بخشی از بازار را از این طریق در دست میگیرند.

http://www.momtaznews.com/wp-content/plugins/wprobotf/images/5c933__2qeffb0rwkkz4kj5czvx.jpg

چندی قبل نیز تصاویری از بخش عقبی دستگاه منتشر شده بود که شباهت زیادی به این سری از تصاویر داشتند. هم چنین بعید است که اپل اجازه دهد چنین تصاویری از محصولاتش قبل از عرضه رسمی منتشر شود زیرا این شرکت سیاست های سخت گیرانه ای درباره حفظ اسرار تولیدات خود دارد. طبق دیگر شایعات کارخانه فاکسکان در چین که طرف قرار داد شرکت اپل است و بسیاری از محصولات اپل را تولید کرده در حال حاضر بر روی آیپد مینی کار میکند.

http://www.momtaznews.com/wp-content/plugins/wprobotf/images/ac549__funmehr.jpg

اختصاصی از مجله اینترنتی ممتازنیوز – Www.FunMehr.com & IR

عضویت در ممتازنیوز

طبقه بندی: اخبار آی تی, اخبار آی تی, اختراعات جدید   |   تعداد بازدید: ۱ نفر   |   تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ شهریور
برچسب: , IT, آی تی, آیپد مینی, اخبار آی تی, اخبار تکنولوژی, اختراعات, اختراعات جدید, جدیدترین تکنولوژی ها, سیستم عامل ها, معرفی کالاها, معرفی گوشی, معرفی گوشی ها, منتشر شدن تصاویر جدید از آیپد مینی, کالا


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ