مهدی طائب: سران فتنه صلاحیت مدیریت یک دبستان را هم ندارند

۹ م دیماه ،

533-1.JPG

حجت‌الاسلام مهدی طائب گفت: سران فتنه حتی صلاحیت مدیریت یک دبستان را هم ندارند چه برسد کە بخواهد یک کشور را اداره نمایند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب کە به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد مقدس در رواق مطهر امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی سخن می‌گفت، با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه نهم دی اظهار کرد: مردم با دقت فتنه ۸۸ را مطالعه و مرور نمایند تا دوباره فتنه‌ای از این دست، نظام جمهوری اسلامی را تهدید نکند.

وی با طرح این سوال کە باید با سران فتنه چه برخوردی نماییم؟ تصریح کرد: بعضی کە ادعای مسلمانی و وابستگی به خاندان رسول الله (ص) را داشتند با فتنه‌ای کە به انقلاب اسلامی تحمیل کردند متاسفانه جنایت‌های بسیاری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحمیل کردند.

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به این‌که «آنان باید در پیشگاه الهی پاسخگوی عملکرد خود باشند» اضافه کرد: دیگر به هیچ عنوان نمی‌توان این کوچک‌فکران دین و ملت فروش را در اداره کشور قرار داد.

وی گفت: سران فتنه با آن همه جنایاتی کە مرتکب شدند حتی صلاحیت مدیریت یک دبستان را هم ندارند چه برسد کە بخواهند یک کشور را اداره نمایند.

طائب با تاکید بر این‌که «فقط یک راه برائ توبه این اشخاص باقی مانده است» خطاب به سران فتنه تاکید کرد: سران فتنه باید به پیشگاه مقام معظم رهبری رفته و از ایشان بخواهند کە مقام معظم رهبری برائ آنان از خداوند طلب مغفرت و بخشش نمایند.

طائب افزود: اگر امروز از امت حزب الله و مردم ولایتمدار ایران اسلامی بپرسید کە چه چیزی در فتنه دیده‌اند، آنان همچون حضرت زینب کبری (س) خواهند گفت: چیزی جز زیبایی ندیده‌ایم.

وی بازیگردانان اصلی فتنه ۸۸ را آمریکا و صهیونیست جنایتکار برشمرد و افزود: امروز آمریکای جنایتکار در موضوع سوریه به دریوزگی افتاده است.

فرمانده قرارگاه عمار در پایان تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نیز کە یکی از صحنه گردانان اصلی فتنه ۸۸ بود امروز در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و ملت ولایتمدار ما با قدرت بیشتری می‌گویند: اللهم عجل لولیک الفرج.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ