مهدی هاشمی وارد تهران شد + تصاویر

مهدی هاشمی با پرواز دوبی ـ تهران ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب یکشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور برگشت.

به گزارش ایسنا، بنا بر گفته وکیل خانواده هاشمی یاسر و فاطمه هاشمی که به استقبال مهدی به دوبی رفته بودند، به همراه وی وارد تهران شدند.

محسن هاشمی از جمله افراد خانوده هاشمی است که در فرودگاه به استقبال وی رفت.

نماینده دادستانی تهران نیز در فرودگاه حضور دارد.

در حالی که شب گذشته جمعی از دانشجویان که از خبر ورود مهدی هاشمی آگاه شده بودند، در فرودگاه بین‌المللی امام (ره) تجمع کردند، امشب فقط تعدادی از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های کشور در فرودگاه حضور دارند.

دانشجویان تجمع کننده در شب گذشته که اقدام خود را محاکمه مهدی هاشمی در دادگاه افکار عمومی نام گذاشته بودند، با این اعتقاد که مهدی هاشمی در حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ دست داشته است، خواهان محاکمه وی هستند.

در همین زمینه دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان امشب به خبرنگار ایسنا گفت: به دلیل صادر نشدن مجوز تجمع مقابل خانه مهدی هاشمی این اقدام میسر نشد و ما درخواست و طوماری را که برای محاکمه وی جمع کرده‌ایم را به رییس قوه قضاییه ارائه خواهیم کرد.

حضور نماینده دادستانی در فرودگاه امام خمینی (ره) برای ابلاغ احضاریه دادستانی و تفهیم اتهام است و مهدی هاشمی فردا در دادسرا حاضر می شود.

محمود علیزاده طباطبائی – وکیل مهدی هاشمی – در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این مطلب اظهار داشت : همانطور که پیش از این اعلام کردم دلیلی برای بازداشت موکلم وجود ندارد و حضور نماینده دادستان در فرودگاه امام (ره)  برای ابلاغ احضاریه دادستانی و تفهیم اتهام به مهدی هاشمی خواهد بود.

وی افزود : پس از دریافت احضاریه، فردا برای دفاع از اتهامات در دادسرا حاضر خواهیم شد و پس از آن قاضی پرونده تصمیم گیری خواهد کرد.


Tabnak.IR | تابناک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ