مهلت تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته آغاز شد/امکان انتخاب رشته مجدد کلیه شرکت‌کنندگان

262.jpeg

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: داوطلبان شرکت در آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و سازمان سنجش می‌توانند رشته و محل جدید انتخاب کنند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر ناصر اقبالی گفت: امکان انتخاب رشته و محل جدید برای داوطلبان شرکت در آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سنجش فراهم شده و داوطلبانی که در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه انتخاب رشته شهر بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org‌نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که در زمان ثبت‌نام دو کارت اعتباری برای گزینش علمی در دانشگاه آزاد تهیه کرده‌اند نیازی به خرید کارت اعتباری در این مرحله ندارند اما داوطلبانی که تنها یک کارت اعتباری خریده و در آزمون مشترک ثبت‌نام نموده‌اند با خرید یک قطعه کارت اعتباری دیگر به مبلغ ۱۱۰ هزار ریال قادر به ثبت‌نام در سامانه الکترونیکی هستند.

رییس مرکز آزمون افزود: با توجه به اینکه تنها داوطلبان مجموعه‌های امتحانی متناسب با رشته‌های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به ثبت نام در این سامانه هستند، لازم است داوطلبان علاقمند به تحصیل در آزمون کارشناسی ناپیوسته پیش از خرید کتاب اعتباری و ثبت نام از رشته‌های موجود در این مقطع و مجموعه‌های امتحانی که در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده است اطلاع دقیق داشته باشند.

بر اساس این گزارش، داوطلبان باید با در دست داشتن مدارک لازم شامل اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، ۶ قطعه عکس تمام رخ ۳ در ۴ (برای مشمولین ۱۲ قطعه عکس)، اصل مدرک کاردانی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر به همراه تصاویر کلیه مدارک و رسید ثبتنام یک روز بعد به واحد دانشگاهی محل پذیرش برای ثبت نام قطعی مراجعه کنند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن