موافقت سازندگان ˝تیکن۳˝ با دستمزد ۲۰ میلیون دلاری نیسون

۰۵ تیرماه ۱۳،

سازندگان سومین قسمت فیلم اکشن و پرطرفدار ˝تیکن˝ با درخواست لیام نیسون، بازیگر نقش اول این فیلم مبنی بر دریافت ۲۰ میلیون دلار دستمزد برای بازی در قسمت تازه این پروژه سینمایی موافقت کردند.

به گزارش سرویس بین‌الملل هنرآنلاین، بعد از موفقیت‌ دومین قسمت فیلم “تیکن” با کارگردانی الیور مگاتون در گیشه‌های بین‌المللی و فروش ۳۷۵ میلیون دلاری ایم فیلم که با بودجه‌ای در حدود ۴۵ میلیون دلار ساخته شده بود، سازندگان این فیلم فورا پیش‌تولید قسمت سوم این اکشن پر طرفدار آغاز کردند و پس از تایید فیلمنامه با لیام نیسون، برای بازی قسمت سوم این فیلم وارد مذاکره شدند.

بنابر این گزارش، بر اساس اعلام کمپانی لیام نیسون، بازیگر نقش اول این فیلم که برای بازی در دومین قسمت تیکن ۱۵ میلیون دلار دستمزد گرفته بود، برای بازی در سومین قسمت این فیلم ۲۰ میلیون دلار حقوق و دستمزد خواسته که مورد موافقت تهیه‌کنندگان این فیلم قرار گرفته است.

به نوشته هالیوودریپورتر، فیلمنامه سومین قسمت فیلم اکشن “تیکن” را که لوک بسون و رابرت مارک کامن به صورت مشترک به رشته تحریر درآوردند و این درحالیست که هنوز کارگردان این قسمت مشخص نشده اما پیش‌بینی می‌شود که باز هم الیور مگاتون روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند.

گفتنی است، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازندگان این فیلم، سومین قسمت فیلم “تیکن” برای اکران در ماه فوریه سال ۲۰۱۴ میلادی آماده می‌شود.

انتهای پیام/۳۲/


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ