موافقت مردم با ورود طلای ۱۴ عیار به بازار

۴ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

بینا- رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید با ورود طلای ۱۴ عیار به بازار مشکل در آینده بین خریداران طلا و مغازه داران بیشتر می گردد و اتحادیه هر روز باید اختلاف ها را برطرف کند.
به گزارش بینا به نقل از نامه، برنامه پایش این هفته به بررسی ورود طلای زینتی ۱۴ عیار به بازار داخلی پرداخت.
در این برنامه، احمد وفادار رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، عبادالله محمدولی رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و فریدون بلغاری مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد به بررسی آسیب ها و مزایای ورود طلای ۱۴ عیار به بازار پرداختند.
محمدولی دربارهٔ ورود طلای ۱۴ عیار به بازار گفت: تولیدکنندگان طلا و جواهر در زمانی که نوسان بازار طلا بسیار بوده است تلاش کرده اند فشار کسب و کار را سامان دهند اما در سال جاری واحد های تولیدی طلا در حال تعدیل نیرو می باشند.
وی همچنین اعلام کرد نگران تولید طلای عرضه شده در بازار نباشید، همه تولید کنندگان موظف به دریافت کد می باشند و تلاش می کنند از این مسئله تولید ضربه نبیند.
همچنین وفادار در این باره گفت: با نظر مردم موافق هستیم اما باید بگویم مشکل در آینده بین خریداران طلا و مغازه داران بیشتر می گردد و اتحادیه هر روز باید اختلاف ها را برطرف کند.
بر همین اساس بلغاری اعلام کرد در زمینه کنترل بازار مشکلی ایجاد نمی شود و سازمان استاندارد در هر شرایطی بر بازار نظارت می کند.
بر اساس این گزارش سوال نظرسنجی این برنامه نیز دربارهٔ موافقت یا مخالفت مردم با ورود طلای ۱۴ عیار به بازار بود که بیش از ۲۸۶ هزار نفر موافق و بیش از ۱۸۶ هزار نفر مخالف ورود طلای ۱۴ عیار به بازار بودند.

RSS
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ