موش مرده در کنسرو خبرساز شد! +عکس

این زن یک قوطی کنسرو اسفناج تازه تهیه کرده بود که روی آن نوشته شده بود” تمیز و آماده میل کردن میباشد” او بعد از اینکه قصد داشت اسفناجها را در ظرفی بریزد متوجه شد یک موجود به همراه آنها داخل بشقاب افتاد.

 

وی در این مورد گفت: ابتدا متوجه نشد این جسد چه حیوانی است اما بعد با توجه بیشتر و دیدن پرزهای آن حیوان روی برگهای اسفناج فهمید که آن یک موش است. بعد از فهمیدن این جریان او و همسرش از این جنازه آب پز شده فیلم و عکس تهیه کردند تا مدرک کافی جهت ارائه به دادگاه بخاطر شکایت از کارخانه تولید کننده این کنسرو داشته باشند.

گفتنی است این زن یک گیاه خوار است و به همین دلیل از این نوع اسفناج کنسرو شده به عنوان غذای اصلی استفاده میکند. او اکنون از شرکت سازنده این کنسرو شکایت کرده است اما وکلای این شرکت مدعی هستند که همه مراحل تهیه این کنسرو در محیطی کاملا استریل و استاندارد انجام میشود و این مسئله امکان پذیر نیست. آنها میگویند مدارک ارائه شده توسط این خانم به دادگاه برای متهم کردن آنها کافی نیست.

امسال این دومین بار است که این شرکت انگلیسی سازنده محصولات غذایی دچار این مسئله میشود چندی پیش نیز در قوطی کنسرو لوبیای این شرکت لارو قورباغه پیدا شده بود که پرونده آن همچنان در دادگاه مفتوح است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن