مگر من در کار کروش دخالت می‌کنم که او دخالت کند؟!

گردآوری توسط گروه ورزش سایت خبری ممتاز نیوز

کفاشیان در واکنش به حرف‌های پروین:

مگر من در کار کروش دخالت می‌کنم که او دخالت کند؟!

چهارشنبه ۱۹ آذر ۰

فوتبال ایران > فدراسیون – علی پروین کارلوس کروش را همه‌کاره فدراسیون فوتبال می‌داند، نه علی کفاشیان را.

او در مصاحبه اخیر خود به ناگهان داغ کرد و به کروش تاخت اما نگاهی گذرا به مصاحبه‌های پروین نشان می‌دهد او از کروش بارها حمایت کرده، مخصوصاً بعد از جام جهانی؛ به همین خاطر وقتی بدین شکل تغییر موضع داد و کفاشیان و کروش را با هم زد، خیلی‌ها تعجب کردند. این اولین بار نیست که کفاشیان چنین حرف‌هایی را می‌شنود. او بارها و بارها این جمله را شنیده است: «بابا ما دیگه عادت کردیم که این حرف‌ها را بشنویم.»

کفاشیان در واکنش به اینکه آیا کروش فدراسیون را اداره می‌کند، می‌گوید: «نه بابا، اینطوری نیست. کروش سرمربی تیم‌ ملی است و کاری به فدراسیون ندارد. اینکه ما با هم برای برنامه‌های تیم ‌ملی هماهنگ باشیم، به این معنی است که او فدراسیون را اداره می‌کند؟» رئیس ادامه می‌دهد: «من رئیس فدراسیونم و کروش سرمربی تیم ‌ملی، وظایف ما هم تداخلی ندارد. بنده مسائل کلان را انجام می‌دهم و ایشان کار فنی می‌کند. مگر من در کار فنی کروش دخالت می‌کنم که او در مسائل کلان فدراسیون دخالت کند؟»

این روزها تعامل خوبی بین فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم‌ ملی وجود دارد. آنها برنامه‌ها را با هم هماهنگ کرده‌اند ولی کسی نمی‌تواند منکر این شود که کروش گاهی برای پیاده شدن برنامه‌هایش، به فدراسیون می‌رود و حتی ممکن است در اتاق رئیس فدراسیون، صدایش را بلند کند اما کفاشیان معتقد است داشتن تعامل به معنای آن نیست که فدراسیون را کروش اداره می‌کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن