میلانی ها چرا و چقدر پول می خواستند تا به تلویزیون بروند؟

آبان ۱۳۹۹

ورزش > لیگ برتر – بحث داغ فوتبال ایران یک روز بعد از بازی پرسپولیس و میلان ، شایعات دربارهٔ این پول هایی هست که می گویند از تلویزیون خواسته شده بود.

به گزارش ممتاز ؛ ناگهان اتفاقی جنجالی رخ می دهد سر میز شام است. دو گروه برنامه ساز ورزشی سیما می خواهند هر طور هست چند ستاره تیم میلان را به برنامه های شان ببرند. میلانی ها اما اصلا چنین قصدی ندارند. آنها که در سفر ۳۶ ساعته شان به ایران تقریبا مجالی برای استراحت نداشتند ، از این کار سر باز می زنند. ادعای شان این است که رفتن به تلویزیون اصلا در برنامه های شان نبوده است. آنها که ظهر روز بازی به سبب عدم دریافغت ۳۰ درصد از مبلغ قراردادشان شاکی بودند ، این بار اصرار دارند که حاضر به رفتن به تلویزیون نیستند.

نرفتن آنها به تلویزیون توفانی به همراه خواهد داشت. اینکه ۹۰ برای این شب برنامه ریزی کرده است و کلی تبلیغات داشته . از سوی دیگر برنامه ورزش از نگاه ۲ هم برای پنجشنبه شب خود ، اینچنین برنامه ریزی کرده بود و حتی پخش زنده از برج میلاد داشت. سر میز شام ، قاضی میرسعید ، رویانیان ، باره سی و نماینده باشگاه میلان دور یک میز نشسته اند. ابوالفضل اکبری تهیه کننده برنامه ورزش از نگاه ۲ آنجا شنیده است که درخواستی ۱۱ هزار دلاری برای حضور میلانی ها در تلویزیون مطرح شده است. این ارقام را البته رویانیان هم تائید می کند اما او می گوید این مشکلات را دلال ها به وجود آوردند . البته بحث مسئولان باشگاه دربارهٔ مالدینی هم این بوده است که پائولو اصلا نمی خواسته از هتل خارج بیاید. اینکه بحث ۵۰ هزار دلار اصلا با او مطرح هم نشده بود. با این وجود صبح روز بعد این خبر در رسانه ها پیچید. عادل فردوسی پور بعد از حرف های دو نفره رویانیان و باره سی صاحب این شانس می گردد که ۳ بازیکن میلان را در برنامه اش داشته باشد. باره سی و ماسارو در برنامه ، گتوسو هم از طریق ارتباط تصویری.

عادل علاقه ای به حرف زدن در این باره ندارد. او البته برای حضور این مهمانان پولی نپرداخته. ۹۰ این قدر پول ندارد که پول عوامل برنامه اش را بپردازد تا چه رسد به اینکه برای ۳ مهمان بتواند ۱۰ هزار دلار یعنی ۳۰ میلیون تومان بدهد. او حاضر به مصاحبه نیست اما دوستان نزدیکش که با او همکلام شده اند و درحین کنارش بودند می گویند عادل شخصا با گتوزو حرف زده. مالدینی هم هیچ پیشنهادی برای دریافت پول نداشته است.

اگرچه پرسپولیسی ها در برنامه اعلامی شان گفته اند حضور در تلویزیون را به میلانی ها اعلام کرده بودند اما در قرارداد منعقده میان باشگاه و میلان چنین چیزی مکتوب نبوده است. به همین سبب باید برای حضور آنها در تلویزیون با خود بازیکنان هماهنگ می شده است. برای مثال واسطه های میلان برای حضور ابراهیم با و بوبان در برنامه ورزش از نگاه ۲ رقمی ۱۰ هزار دلاری درخواست می کنند که شبکه دویی ها هم کلا بی خیال می شوند. این همزمانی دو برنامه و رقابت بین دو شبکه هم اتفاقا به این فرصت مناسب برای چنین اتفاقاتی کمک می کند. اگرچه در نهایت قصه ختم به خیر می گردد.مالدینی هم سبب نرفتنش به هتل خستگی بسیار و فشار برخورد هواداران بوده است.

۴۱۴۱ 


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *