می خواهم در لندن هفت مترپرتاب کنم

‘مرضیه صدقی ‘ پرتابگر معلول ایرانی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رکورد مسابقات پارالمپیک زنان در پرتاب وزنه ۶ متر و ۷۰ سانی متر است و ماه گذشته در اردوی تدارکاتی آلمان رکورد ۶ متر و ۴۶ سانتی متر را زده ام و با تمرینات متمرکز ومنسجم امیدوارم مدال خوشرنگی برای کشورم در مسابقات پارالمپیک به دست آورم.

این ورزشکار ۳۲ ساله کشورمان ادامه داد: تمرینات مرتبی برای آمادگی تکنیکی و رسیدن به شرایط ایده آل داشته ام و در کنار این تمرینات ، برنامه بدنسازی خوبی راپیگیری کرده و به لحاظ فیزیکی و قوای جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارم .

صدقی از مسوولان فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک تشکر کرد و گفت: تمرینات منسجمی را از آذر ماه ۹۰ آغاز کرده ام و با توجه به برنامه خوبی که سرمربی تیم ملی برای آمادگی بازیکنان در نظر گرفته است، امید زیادی برای کسب مدال در المپیک دارم .

دارنده مدال نقره پرتاب وزنه مسابقات پارآسیایی گوانگجو افزود: آخرین اردوی تیم ۲۸ مرداد ماه امسال در تهران آغاز می شود و تا اوایل شهریورماه ادامه دارد.

این ورزشکار تبریزی افزود: در حال حاضر هرهفته، چهار جلسه تمرین تکنیکی و فنی دارم و دو جلسه بدنسازی در هفته برای من طراحی شده است ضمن این که به لحاظ روانی نیز در شرایط خوبی قرار دارم .

مسابقات پارالمپیک از دوم شهریورماه امسال در لندن آغاز می شود .

ورزشی **۱۸۲۸**۱۵۸۱

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۴۷۸۳۶


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ