نتایج انتخابات تربیت مدرس اعلام شد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

نتایج انتخابات تربیت مدرس اعلام شد

یعقوب فتح اللهی با اختلاف فاحشی با دیگر گزینه های ریاست دانشگاه تربیت مدرس بیش از ۳۰۰ رای از ۵۰۰ رای اعضای هیات علمی دانشگاه را برای تصدی پست ریاست دانشگاه به خود اختصاص داد.

به گزارش ممتاز به نقل ازمهر ، براساس شنیده ها از نتایج نظر سنجی الکترونیکی دانشگاه تربیت مدرس برای انتخاب گزینه پیشنهادی ریاست این دانشگاه، بعد از دکتر یعقوب فتح اللهی که در رتبه اول نظرسنجی ها قرار دارد دکتر برات قبادیان گزینه دیگر ریاست دانشگاه تربیت مدرس با اختلاف فاحشی از نفر اول در رتبه دوم قرار گرفته است.

براساس این گزارش ۵۰۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس به مدت ۱۰ روز در نظرسنجی به شیوه الکترونیکی برای معرفی گزینه‌های پیشنهادی ریاست این دانشگاه شرکت کردند.

یعقوب فتح‌اللهی، رتبه اول و دکتر برات قبادیان رتبه دوم نظرسنجی اساتید را به خود اختصاص دادند، اکنون یعقوب فتح اللهی سمت معاونت پژوهشی دانشگاه و برات قبادیان نیز ریاست مرکز تحقیقات بیوانرژی این دانشگاه را برعهده دارند و در انتظار تصمیم وزیر علوم می باشند.

پیش از این دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم در خصوص تعیین رئیس دانشگاه تربیت مدرس عنوان کرده بود پس از پایان حکم بیژن رنجبر، رئیس دانشگاه تربیت مدرس سرپرست تعیین می گردد.

براساس این گزارش، حکم ریاست بیژن رنجبر رئیس دانشگاه تربیت مدرس به نقل از خود وی تاریخ ۲۸ دی ماه سال ۹۳ اتمام می‌پذیرد حال با مشخص شدن گزینه های نهایی ریاست دانشگاه تربیت مدرس باید منتظر شد و دید که وزیر علوم طبق سخنان خود تا ۲۸ دی ماه پایان حکم ریاست فعلی صبرکرده و سپس رئیس دانشگاه را تعیین می کند و یا اینکه برخلاف صحبت های خود یکی از گزینه های مشخص شده را به ریاست دانشگاه تعیین می کند. 

/۱۱۷/


اخبار ممتاز / دانشگاه
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ