نتایج داوری مقالات همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام شد

۱۱م دیماه ،

نتایج داوری مقالات همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام شد | چاپ |
دوشنبه ۱۱ دی ساعت ۱۶:۵۲

بینا- نتایج داوری مقالات رسیده به دبیرخانه علمی دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام شد.
به گزارش بینا، براساس اعلام دبیرخانه علمی همایش، در مجموع ۳۹۹ چکیده مقاله برای همایش ارسال گردیده است که این میزان نسبت به دوره اول، رشد ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.
خاطر نشان می سازد از مجموع چکیده مقاله های دریافتی که توسط دو تا سه داور مورد قضاوت قرار گرفته، در مجموع، ۹۱مقاله پذیرفته شده است و پس از انجام داوری نهایی اصل مقالات ، مقاله های منتخب به شکل سخنرانی یا پوستر هم زمان با برگزاری همایش ارائه شده و در لوح فشرده همایش نیز درج خواهند شد.
این گزارش می افزاید: از مجموع چکیده مقالات دریافتی، ۱۶ درصد به نظام بانکی کشور، ۳۷ درصد به دانشجویان دانشگاه های مختلف، ۳۴ درصد به اساتید دانشگاه‌ها، ۱۰ درصد به شرکت‌های فعال در این حوزه و ۳ درصد به کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات اختصاص داشته است.
گفتنی است دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی انفورماتیک و با حضور دانشگاه ها، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری طی روز های ۲۶ و ۲۷ دی ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب پایگاه اینترنتی همایش به نشانی http://tempuri.org/tempuri.html مراجعه کرده یا با شماره تلفن های ۷-۸۸۶۵۷۳۹۶ (دبیرخانه علمی) و ۲-۶۶۵۹۶۶۶۱ (دبیرخانه اجرایی) تماس حاصل نمایند.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *