نتایج کلی بدست آمده چهاردهمین روز المپیک ، جمعه ۲۰ مرداد

رقابت های المپیک دیروز در ۱۷ رشته پی گیری شد و کاروان اعزامی کشورمان تا پایان این روز با۴ طلا ، ۵ نقره و ۱ برنز در رده چهاردهم جدول مدال ها قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: جدول نتایج بدست آمده توسط نمایندگان کشورهای مختلف به شرح زیر است:

دوومیدانی

الف: پرش بانیزه مردان
– فینال
طلا: ایتالیا
نقره: آلمان
برنز: آلمان

ب: ۴۰۰×۴ امدادی زنان
– راند نمایندگان کشورهای آمریکا، روسیه
بریتانیا، جامائیکا، اوکراین، فرانسه به مرحله فینال را یافتند.

ج: پرتاب چکش زنان
-فینال
طلا: روسیه
نقره: اوکراین
برنز: آلمان

د: ۱۰۰×۴ امدادی مردان
راندا: نمایندگان کشورهای آمریکا، جامائیکا، کانادا، ژاپن توباگو و فرانسه به مرحله فینال راه یافتند.

س: ۵۰۰متر زنان
– فینال
طلا: اتیوپی
نقره: کنیا
برنز: اتیوپی

ش: ۱۰۰×۴ امدادی زنان
– فینال
طلا: آمریکا
نقره: جامائیکا
برنز: اوکراین

ف: ۱۵۰۰ متر زنان
– فینال طلا: ترکیه
نقره: ترکیه
برنز: بحرین

ق: ۴۰۰×۴ امدادی مردان
– فینال
 طلا: باهاماس
نقره: آمریکا
برنز: توباکو

بسکتبال

الف: بسکتبال مردان
– نیمه نهائی
اسپانیا ۶۷- روسیه ۵۹
آرژانتین ۸۳- آمریکا ۱۰۹

بوکس

الف: ۴۹ کیلو گرم مردان
– نیمه نهائی
چین ۱۵- ایرلند ۱۵
روسیه ۱۲- تایلند۱۳
– مدالها
برنز: ایرلند و روسیه

ب: ۵۶ کیلوگرم مردان
– نیمه نهائی
کوبا ۱۴- ایرلند۱۹
بریتانیا ۲۰- ژاپن۱۱
مدال ها
برنز: ژاپن و کوبا

ج: ۶۴ کیلو گرم مردان
– نیمه نهائی
کوبا ۱۸- ایتالیا ۸
بلاروس۲۱- اوکراین۱۹
مدال ها
برنز: ایتالیا و بلاروس

د: ۷۵ کیلوگرم مردان
– نیمه نهائی
بریتانیا ۹- برزیل۱۶
آذربایجان ۱۲- ژاپن ۱۳
مدال ها
برنز: بریتانیا و آذربایجان
س: ۹۱ کیلوگرم مردان
-نیمه نهائی
اوکراین ۲۱- بلغارستان ۵
آذربایجان ۱۳- ایتالیا۱۵
مدال ها
برنز: ایتالیا و آذربایجان

ش: ۵۲ کیلو گرم مردان
– نیمه نهائی
روسیه ۱۱- بلاروس ۱۵
ایرلند ۱۰-کربا۲۰
مدال ها
برنز: روسیه و ایرلند

ف: ۶۰ کیلوگرم مردان

– نیمه نهائی
اوکراین ۱۴- کوبا۱۱
لیتوانی ۱۳- کره جنوبی ۱۸
مدال ها
برنز: کوبا و لیتوانی

ک: ۶۹کیلو گرم مردان

– نیمه نهائی
اوکراین ۱۰- بریتانیا ۱۱
روسیه ۱۲- قزاقستان ۱۸
مدال ها
نقره: اوکراین و روسیه

ل: ۸۱ کیلوگرم مردان
– نیمه نهائی 
برزیل ۱۱- روسیه ۲۳
قزاقرستان ۱۳- اوکراین
مدال ها : برنز : برزیل – اوکراین
م: ۹۱+ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
آذربایجان ۱۲- ایتالیا ۱۳
قزاقزستان ۱۱- بریتانیا ۱۳
مدال ها : برنز : آذربایجان و قزاقزستان

دوچرخه سواری – کوهستان
الف: کوهستان زنان
فینال
طلا : کلمبیا
نقره : نیوزلند
برنز : هلند
ب: کوهستان مردان
فینال
طلا : لتونی
نقره : استرالیا
برنز : کلمبیا

فوتبال

الف: فوتبال مردان
رده بندی مدال برنز
کره جنوبی ۲- ژاپن صفر
مدال برنز : کره جنوبی

هندبال

الف: هندبال مردان
نیمه نهائی
مجارستان ۲۶ – سوئد ۲۷
فرانسه ۲۵ – کرواسی ۲۲

هاکی
 
الف: هاکی زنان
رده بندی ۱۱ و ۱۲
بلژیک ۲- آمریکا ۱
رده بندی ۵ و ۶
چین صفر- استرالیا ۲
مدال برنز
نیوزلند ۱ – بریتانیا ۳
فینال مدال طلا
هلند ۲ – آرژانتین صفر
مدال ها
طلا : هلند
نقره : آرژانتین
برنز : بریتانیا
قایقرانی – قایق های بادبانی
الف: ۴۷۰ مردان
فینال
طلا : استرالیا
نقره : بریتانیا
برنز :آرژانتین
ب: ۴۷۰ زنان
فینال
مدال ها
طلا : نیوزلند
نقره : بریتانیا
برنز : هلند
ج: elliot زنان
نیمه نهائی ۱: نمایندگان استرالیا ، اسپانیا فنلاند ، روسیه به دور بعدی راه یافتند

شنا
 
الف: ماراتن ۱۰ کیلومتر مردان
فینال
طلا : تونس
نقره: آلمان
برنز : کانادا
شنای هماهنگ
الف: تیمی زنان
فینال
طلا: روسیه
نقره : چین
برنز : اسپانیا

تکواندو

الف: ۶۷ کیلوگرم زنان
فینال :
مدال ها : طلا : کره جنوبی
نقره : ترکیه
برنز : آلمان
** سوسن حاجی پور نماینده ی کشورمان در این دسته ، در دور مقدماتی مقابل حریف استرالیائی خود شکست خورد و حذف شد.

ب: ۸۰کیلوگرم مردان
فینال
مدال ها : طلا : آرژانتین
نقره : اسپانیا
برنز : بریتانیا و ایتالیا
** نماینده کشورمان یوسف کرمی در این دسته در مرحله رپ شارز نیز شکست خورد و بدون مدال حذف شد.

والیبال
 
الف: واترپلو مردان
نیمه نهائی
آمریکا ۷- اسپانیا ۸
کرواسی ۷- فونته نگرو ۵
مجارستان ۱۰ – استرالیا ۹
ایتالیا ۹ – صربستان ۷

کشتی

الف: ۵۵ کیلوگرم آزاد مردان
فینال
مدال ها :طلا : روسیه
نقره : گرجستان
برنز : ژاپن و کره شمالی
ب: ۷۴ کیلوگرم مردان
فینال
طلا : آمریکا
نقره : ایران، نماینده کشورمان سعید گودرزی
برنز : ازبکستان و روسیه ./ق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *