نتیجه قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
مراسم قرعه کشی پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما برگزار شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در این قرعه کشی جدول زمان پخش برنامه‌های تبلیغی نامزدها شامل مناظره‌های مشترک، گفتگوهای رادیویی و مستندهای تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

نحوه قرعه کشی به این صورت بود که هشت عدد از ۱۱ تا ۱۸ مشخص شد که به هر کاندیدا یک عدد تعلق گرفت و براساس همان عدد ساعت پخش تبلیغاتی آن کاندیدا مشخص شد.

برای هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری ۳۶۰ دقیقه برنامه تبلیغاتی اختصاصی در شبکه‌های سیما در نظر گرفته شده است که با تکرار ، به ۴۲۰ دقیقه افزایش می‌یابد.

همچنین زمان در نظرگرفته شده برای پخش برنامه‌های تبلیغاتی اختصاص نامزدهای ریاست جمهوری در شبکه های رادیویی نیز در مجموع ۲۱۶ دقیقه است که با تکرار به ۲۴۶ دقیقه افزایش می‌یابد. برنامه‌ها بر اساس شماره گوی:

فرشید گلزار کرمانی به نمایندگی آقای عارف: گوی شماره ۱۱ در مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی نصیب آقای محمد رضا عارف شد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی محمدرضا عارف:

یکشنبه: ۵ خرداد؛‌ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم پخش می گردد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامدد از جام جم پخش مجدد می گردد.

محمد رضا نعمت زاده به نمایندگی آقای روحانی: در مراسم قرعه کشی، گوی شماره ۱۲ به نام آقای حسن روحانی افتاد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی حسن روحانی:

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۷ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شبکه جام جم ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، همان روز این مستند را پخش خواهد کرد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می گردد.

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

حسین دیوسالار به نمایندگی آقای ولایتی: گوی شماره ۱۳ در مراسم قرعه کشی نصیب آقای علی اکبر ولایتی شد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی علی اکبر ولایتی:

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شبنه ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه ۴ سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

حسین رحمانی نیا به نمایندگی آقای حداد عادل: گوی شماره ۱۴ در مراسم قرعه کشی به نام آقای غلامعلی حداد عادل درآمد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی اغلامعلی حداد عادل:

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سوالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد.

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه سه سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم تکرار می گردد.

علی باقری به نمایندگی از آقای جلیلی: گوی شماره ۱۵ در مراسم قرعه کشی به آقای سعید جلیلی تعلق گرفته است.

  • برنامه‌های تبلیغاتی سعید جلیلی:

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

سه شنبه ۷ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می گردد.

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می گردد.

و سه شنبه؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

مهدی ذاکری به نمایندگی آقای قالیباف: در قرعه کشی جداول تبلیغاتی گوی شماره ۱۶ نصیب آقای محمد باقر قالیباف شد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی محمد باقر قالیباف:

سه شنبه: هفتم خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

شنبه: یازدهم خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

پنجشنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش می گردد.

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه.

سید محمد زهیر غرضی به نمایندگی آقای غرضی: در قرعه کشی جداول تبلیغاتی گوی شماره ۱۷ نصیب آقای سید محمد غرضی شد.

  • برنامه‌های تبلیغاتی سید محمد غرضی:

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه جام جم – پاسخ به سؤالات ایرانیان-، ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ۱۹٫۱۰ دقیقه

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

و مستند دوم این نامزد همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش مجدد خواهد شد.

شهرام گیل آبادی به نمایندگی آقای رضایی: بر اساس قرعه کشی به آقای محسن رضایی گوی شماره ۱۸ رسیده است.

  • برنامه‌های تبلیغاتی محسن رضایی:

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه اول سیما – برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند ساعت ۲۳٫۳۰ همان شب از شبکه جام جم تکرار خواهد شد

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

مستند دوم این نامزد نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

و سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰ دقیقه.


RSS
ماخذ:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *