نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی

۰۷اردیبهشت،فاوانیوز :  معاونت دانش‌پژوهان جوان مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان، زمان، مکان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور سال تحصیلی ۹۲-۹۱ را اعلام کرد.

حسن ساعی دهقان، معاون دانش‌پژوهان جوان مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: از پذیرفته شدگان آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور که اسامی آنان قبلاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی باشگاه دانش پژوهان جوان اعلام شده و به اطلاع استان‌های محل تحصیل آنان نیز رسیده است دعوت می گردد با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دانش آموزان شهر تهران از ساعت ۱۴ روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه در دو مرکز برائ دختران دبیرستان فرزانگان ۱ تهران به نشانی تهران میدان فلسطین، خیابان شهید سرپرست، جنب اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و برائ پسران نیز مدرسه راهنمایی علامه حلی ۱ تهران به آدرس تهران، خیابان امام خمینی(ره) بعد از چهار راه حسن آباد، خیابان شیخ هادی، کوچه زمانپور پلاک ۷ آغاز و تا ظهر روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

معاون دانش‌پژوهان جوان مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان خاطرنشان کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون در سایر استان‌ها به ادارات پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان مستقر در ادارات کل آموزش و پرورش هر استان واگذار شده است؛ بنابراین؛ داوطلبان جهت آگاهی از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه خود با شماره تلفن ادارات مربوطه تماس حاصل کنند.

وی تصریح کرد: از آنجا که برائ شرکت دانش آموزان در آزمون المپیادهای ریاضی و کامپیوتر که در دو روز برگزار می شوند و همچنین دانش آموزانی که در چند المپیاد پذیرفته شده اند، کارت ورود به جلسه مجزا صادر شده است، انتظار می رود، داوطلبان پس از دریافت کارت یا کارت های ورود به جلسه آزمون خود به منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه، مفاد آن را دقیقاً بررسی کرده و پس از اطمینان از صحت مشخصات به منظور مهمور کردن عکس روی کارت و همچنین دریافت خلاصه وضعیت تحصیلی مربوط به سال جاری با امضا و مهر مدیر مدرسه به واحد آموزشی محل تحصیل خود مراجعه کنند. البته ارائه خلاصه وضعیت تحصیلی در روز آزمون به مسوولین حوزه های برگزاری الزامی است.

برگزاری آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور در روزهای دهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه

دهقان خاطرنشان کرد: آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش طی روزهای دهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه به صورت نیمه متمرکز در مراکز استان ها برگزار می گردد.
فاوا نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ