نخستین تبلت ایرانی رونمایی شد

خبرگزاری آریا – شرکت ارتباطات ایرانیان اروند، از نخستین تبلت ایرانی تولید خود رونمایی کرد. 
به گزارش خبرگزاری آریا ، این تبلت همچنین نخستین تبلت خاورمیانه است.
تبلت ایرانی در دو مدل ۷ اینچ و ۹ و هفت دهم اینچ است که قیمت عمده هفت اینچ ۳۵۰ هزار تومان و برای مصرف کننده ۳۹۰ تومان و قیمت ۹ و هفت دهم اینچ آن ۵۴۰ هزار تومان و برای مصرف کننده ۵۸۰ هزار تومان خواهد بود که به گفته مدیرعامل این شرکت، نصف قیمت تبلت های مشابه در بازار جهانی است.
مریداوی مدیرعامل این شرکت درباره خدمات پس از فروش این تبلت گفت: دو ماه تعویض با هر ایرادی به جز شکستی و آبخوردگی و همچنین ۱۲ ماه گارانتی خدمات پس از فروش این تبلت هاست.
وی با بیان اینکه ظرفیت تولید تبلت ها، ۲۰ هزار دستگاه در ماه است، گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط بازار ۱۰ هزار دستگاه تولید می شود.
وی با بیان اینکه تبلت ایرانی در حد محصولات پیشرفته جهانی است، گفت: سال گذشته کارخانه ای برای تولید تبلت، در اهواز احداث شد.
مریداوی با بیان اینکه کار سنگین و هزینه های زیادی برای تولید این تبلت ها صرف شده است، افزود: با توجه به پیشرفت فناوری در جهان هر روز حامل چندین دستگاه از جمله موبایل و لپ تاپ هستیم که این تبلت ها در آینده جایگاه بالایی در زندگی روزمره خواهد داشت.
وی جلوگیری از خروج ارز از کشور را یکی دیگر از اهداف تولید تبلت بیان کرد و گفت: این تبلت ها مصارف پزشکی، دانشگاهی، آموزشی و در مدارس و همچنین در وب گردی و ویزیت کاربرد دارد.
مریداوی با اشاره به اینکه ما در ایران تولید تبلت را آغاز کردیم که با برندهای حرفه ای خارجی رقابت کند، گفت: لمس ۱۰ نقطه همزمان به زبان کامل فارسی ، نازکی و سبکی محصول از ویژگی های این تبلت هاست.
مدیرعامل شرکت تولید کننده نخستین تبلت ایرانی گفت: ما تولید کننده ای با بهترین قیمت در ایران هستیم و اجازه نخواهیم داشت تبلت های خارجی با هر قیمتی در بازار ایران توزیع شود.
وی درباره نحوه تولید نیز گفت: تولیدات ما واقعی است و مانند سبک کشورهای تولید کننده تبلت از جمله چین است.
آقای مریداوی اضافه کرد: هیچ شرکت تولید کننده تبلت نمی تواند ادعا کند که سازنده تمام قطعات است و این تبلت ایرانی نیز به همین صورت است.
وی وعده داد تا سه ماه آینده تبلتی دیگر با همین کیفیت و با قیمتی زیر ۲۰۰ هزار تومان به بازار عرضه شود.
مریداوی با بیان اینکه در سال حمایت از تولید ملی این تبلت ایرانی تولید شده است، گفت: ما خواهان حمایت مسئولان از تولید این تبلت ایرانی هستیم.
وی گفت: ما برای صادرات نیز برنامه داریم و تا آخر امسال به دو کشور حوزه خلیج فارس صادر خواهیم کرد.
مریداوی گفت: هم اکنون برای ۲۸۳ نفر اشتغالزایی صورت گرفته است که مطمئناً ظرفیت اشتغال تا آخر امسال  دو برابر خواهد شد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ