نخستین جشنواره بین المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) برگزار می‌شود

با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته ˝محمد رسوال الله˝ به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی بر گزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری هنر ایران، برگزارکنندگان فیلم سینمایی “محمد صلی ا… علیه و آله و سلم” با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، اولین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) “محمد رسوال الله” را برگزار می کنند.

این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و دکتر مصطفی گودرزی مشاوره علمی – هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت. همچنین ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد.

لازم به ذکر است آثار هنری ارسالی به این جشنواره می تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.

شرکت برائ عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و “محمد رسول الله” باید با حروف الفبای فارسی – عربی و انگلیسی طراحی شود. هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز ۵ هزار دلاری، ۴ هزار دلاری و ۳ هزار دلاری برائ نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز ۱ هزار دلاری به ۵ برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.

فراخوان اولین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته “محمد رسوال الله” به زودی منتشر خواهد شد.


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ