نرم افزار رستوران یاب را از اینجا دانلود کنید

 بسیاری از افراد بخش قابل توجهی از هزینه های زندگی خود را صرف خوردنی ها و رفتن به رستورانها می کنند و غذانوردی کردن برای آنها لذت و تفریحی بزرگتر از صرف یک غذا به حساب می آید.نرم افزار پیشنهادی این هفته دریچه Fidilio نام دارد و به کمک آن می توانید با جدیدترین رستوران های تهران آشنا شده و زندگی خوشمزه تری را نسبت به قبل تجربه کنید.

Fidilio می تواند با استفاده از GPS گوشی همراه یا تبلت در کوتاه ترین زمان ممکن رستوران های اطراف شما را جستجو کرده و مشخصات آنها را همراه با عکس و شماره تلفن و آدرس نمایش دهد.

این نرم افزار با گرفتن اطلاعاتی از جمله نوع رستوران (مانند سفره خانه، گیاهی، طباخی، غذای دریایی)، سبک غذا، محله، مجهز بودن به دستگاه کارت خوان و اینترنت بی سیم، کلاس قیمت و حتی جای پارک رستوران های مطابق با سلیقه شما را نمایش داده و آنها را در انواع موقعیت ها مانند مناسب برای جلسات رسمی و یا کاری، تجربه جدید، خانوادگی، مهمانان خارجی و ویژه، جشن و مهمانی های کوچک طبقه بندی می کند.

فهرست رستوران های تهران به تفکیک مناطق، مشخصات بسیاری از غذاهای فرنگی و منوی پیشنهادی برای رفتن به رستوران از دیگر امکانات نرم افزار Fidilio است.

لازم به ذکر است که این نرم افزار ایرانی رایگان بوده و برای سیستم عامل های آندروید، جاوا طراحی شده است.

**دانلود نسخه آندروید نرم افزار فیدیلیو**
http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/5/28/254200_309.apk

 

**دانلود نسخه جاوا نرم افزار فیدیلیو**
http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/5/28/254209_552.jar


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ