نقاشی های انعکاسی +تصاویر

اسفند ۱۳۹۹

وقتی یک نقاش می خواهد تصویری را روی بوم پیاده کند از استعداد ذاتی اش در نقاشی کشیدن استفاده می کند ولی گاهی اوقات تنها این استعداد نمی توان پاسخگو باشد و باید کمی خلاقیت نیز در کنار کار وجود داشته تا نقاش به بالاترین درجات بین المللی برسد.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، استفاده از وسایل عجیب برای نقاشی کشیدن یکی از شیوه هایی است که بسیاری از آن استفاده می کنند تا نامی برای خود دست و پا نمایند اما این روش تنها بعضی مواقع جواب می دهد. خلاقیت های می توانند به داخل نقاشی رفته و نکته ریزی در دل آن باشند.

“سیمون هانسی” نقاشی است که در اکثر مواقع نقاشی های سبک واقعی اش با عکس های حرفه ای اشتباه گرفته می گردد زیرا او به قدری جزئیات را رعایت می کند که کمتر کسی می تواند تفاوت آن را با یک عکس متوجه شود.

این هنرمند ۴۰ ساله به تازگی راهی جالب در نقاشی پیدا کرده است که بعدی تازه به نقاشی های اضافه می کند. او به تازگی سبک کار خود را به سمت انعکاس برده است و نقاشی هایی می کشد که حتی منظره داخل یک شیشه عینک نیز به خوبی نمایش داده شده باشند.

نقاشی انعکاس تا به حال با این دقت جدی گرفته نشده است و حتی سیمون هم به طور تصادفی به آن دست پیدا کرده است. او در حال نقاشی از یک مدل خاص بوده است که متوجه انعکاس تصویر روی عینک او می گردد و از همان زمان تصمیم میگرد تمرکز خود را روی این نوع نقاشی بگذارد.

این نقاش که این روزها در انگلستان زندگی می کند با نقاشی های انعکاسی خود بسیار شهرت یافته است و بعضی از نقاشی های او به قیمت های بالای ۳۵ هزار دلار به فروش می رسد. او قصد دارد نمایشگاهی از کارهایش به زودی برگزارکند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ