نماینده شیراز: باید آرامش را بر بازار حاکم کرد

۱۲ام بهمن ،

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: عمل به رسالت شرکت در انتخابات نباید به گونه باشد کە کشور را با مخاطره مواجه کند.

به گزارش خرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، ضرغام صادقی کە به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شیراز، سخن می گفت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری، گفت: انتخابات باید به یک نماد ملی تبدیل شود، برائ رسیدن به این هدف هم تنها راه، اتحاد است.

صادقی، ایجاد فضای آرام به همراه اتحاد و همدلی را از الزمات انتخاباتی مطلوب برشمرد و گفت: تنها در سایه شرایط متعادل و همدلی و اتحاد می توان به اهداف کشور دست پیدا کرد.

وی با تصریح اینکه معیار تمام حرف، حرکت و رفتارها باید سخنان و منویات مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف باشد، خاطرنشان کرد: تاکید مقام معظم رهبری امروز بر اتحاد و همدلی و فضای تفاهم است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مراقب بود کە اختلافات میان مسئولین سبب فراموش شدن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نشود.

صادقی با اشاره به اینکه اتحاد و همدلی باید به عنوان یک اولویت برائ تمامی مسئولین نظام مطرح باشد افزود: پرهیز از اختلاف، غرور ، تعصب بی سبب و رخوت انقلابیون از جمله مباحثی است کە باید مورد توجهی خاص قرار گیرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، وجود و بروز اختلاف خصوصا میان مسئولان نظام را بسیار خطرناک توصیف و تصریح کرد: همه باید به نحو و گونه ای عمل کنیم کە اختلاف سلیقه و عقیده، سبب بروز مشکل برائ نظام اسلامی نشود.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نمی توان و نباید مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه را کتمان کرد، گفت: همه دستگاههای نظارتی وظیفه دارند کە با قدرت و دقت بیشتر نظارت‌ها را بر بازار گسترده تر انجام دهند.

وی رفع مشکلات بازار را امری لازم و وظیفه همه دستگاههای نظارتی و مسئولان دانست و تاکید کرد: باید آرامش را بر بازار حاکم کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ