نوری: به دنبال یک روز باشکوه در آزادی هستیم

۲۷فروردین۱۳،

محمد نوری در خصوص بازی مقابل سپاهان و قرعه‌کشی این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر بالاخره در جام حذفی ما هم میزبان شدیم. بالاخره ما خودمان را آماده کرده بودیم غیر از ورزشگاه آزادی در هر جای ایران حتی اصفهان به میدان برویم. من معتقدیم نباید در هر جای ایران که بازی می‌کنیم سپاهان را دست کم بگیریم.

به گزارش فارس ، وی افزود: اصفهانی‌ها تیم باهوش، خلاق و هماهنگی دارند. همگان بازی‌های سپاهان در ورزشگاه‌هایی که چمن مرغوب دارد را دیده‌اند و همگان شاهدیم که آنها در چنین زمین‌های بازی های خوبی را به نمایش می ‌گذارند.

هافبک پرسپولیس تاکید کرد: اما برگ برنده ما بازی در ورزشگاه بزرگ آزادی و مقابل ۱۰۰ هزار هوادار خواهد بود. خیلی دوست داشتم تا یک روز باشکوه را مقابل هواداران‌مان که امسال خیلی اذیت شدند در جام حذفی داشته باشیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و حالا باید با یک همت و تلاش همگانی هر چه در زمین داریم به نمایش بگذاریم تا خاطرات لیگ برتر جبران شود.

نوری در مورد خط هافبک خوب سپاهان نیز گفت: بالاخره محرم نویدکیا رهبر خط هافبک و میانه سپاهان است اما پرسپولیس هم دست بسته نیست. بالاخره خط هافبک ما امسال ثابت کرده که بسیار خلاق و خطرناک است و مطمئن باشید با شناختی که از حریف داریم مانند بازی در لیگ برتر که واقعا سپاهان را از زمین و هوا آزار دادیم عمل خواهیم کرد. اما باید باهوش باشیم و از الان همه چیز را تمام شده ندانیم.

وی افزود: خبر بازی در آزادی خیلی‌ها را در ایران خوشحال کرد اما مردم این را بدانند که ما آماده بودیم تا در هر جای ایران حتی اصفهان هم رو در روی سپاهان قرار گیریم. برای ما فرقی نداشت چون می‌خواهیم قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم.

نوری در پایان در مورد فصل آینده خودش گفت: اجازه بدهید در مورد وضعیتم در فصل آینده وقت است الان از همه چیز واجب‌تر بردن سپاهان است و حتی نباید یک ثانیه به مسائل دیگر فکر کنیم. بالاخره حضور در فینال جام حذفی، جامی که هیچ تیمی حق اشتباه ندارد ساده نبود و حالا نباید این جام را در قدم آخر از دست بدهیم. فقط یک مسئله مرا خیلی آزار می‌دهد که متاسفانه با این تیم خوب و منسجمی که داریم شانس یار ما نبود چون به نظرم حتی می‌توانستیم در لیگ برتر هم قهرمان شویم اما نکته جالب این بود که با توجه به اینکه در رده دوازدهم جدول بودیم باز هم هواداران پرسپولیس را تنها نگذاشتند و حالا باید حاصل حمایت‌های خود را که به نظرم در آسیا و جهان تک است، بگیرند. امیدوارم روز ۱۵ اردیبهشت روز باشکوهی برای هواداران ما در سراسر ایران باشد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *