نیمار: مجانی سانتوس را ترک نخواهم کرد

۱۲ام بهمن ،

نیمار ستاره برزیلی باشگاه سانتوس اعلام کرده کە زمانی کە قراردادش با این تیم در سال ۲۰۱۴ به اتمام رسید، این تیم را به صورت مجانی ترک نخواهد کرد.

این درحالی است کە این روزها صحبت های زیادی در مورد جدایی نیمار از تیم کنونی اش به گوش می رسد و تیم هایی مثل بارسلونا، بایرن مونیخ و رئال مادرید برای جذب او ابراز تمایل کرده اند.

این درحالی است کە این ستاره ۲۰ ساله همیشه گفته کە هروقت کە زمان مناسبش فرا برسد، سانتوس را ترک خواهدکردو حالا هم اعلام کرده کە با تمدید قرارداد کنونی اش با سانتوس،این اطمینان را حاصل خواهد کرد کە به صورت مجانی از این تیم جدا نمی شود. نیمار به خبرنگاران گفت:« به خاطر تمام کارهایی کە باشگاه سانتوس برای من و خانواده ام انجام داده، اصلا در فکر ترک باشگاه به صورت مجانی و به عنوان بازیکن آزاد نیستم. البته این یک اتفاق خیلی دور است و زمان زیادی داریم تا دراین باره صحبت کنیم. در ابتدا من باید تلاش کنم تا چندین جام با سانتوس کسب کنم و بعد در این باره صحبت خواهم کرد.نمی دانم کە آیا به عنوان بازیکن ازاد جدا خواهم شد یا نه. این بستگی به سران باشگاه دارد و اگر آنها مرا به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری بسپارند یا نه.»

دراین میان، واگنر ریبه یرو، مدیر برنامه های نیمار در صحبت هایی اعلام کرد کە سانتوس قطعا مبلغی از انتقال نیمار را دریافت خواهد کرد:« خانواده نیمار خیلی به سانتوس مدیون هستم. تیمی کە اورا مبدل به یک بازیکن بزرگ نمود و او را به شهرتی جهانی رساند. قطعا در پایان قرارداد نیمار با سانتوس ما بهترین راه را برای او برخواهیم گزید کە آیا نیمار در برزیل بماند و یا به اروپا برود تا سانتوس بتواند از این انتقال نیز بهره ای ببرد.»


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ