نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوند

برترین ها: شاید بلوندها محبوب تر باشند، ولی داشتن موهای روشن شاید کمی دردسر داشته باشد، زیرا باید همیشه آرایش درست و مناسب با موهایتان داشته باشید، به خصوص اینکه موی روشن صورتتان را گم می کند. چه موهایتان را پلاتینه کرده باشید، چه ته رنگ کاراملی به آنها داده باشید، همیشه می توانید از ستاره ها الهام بگیرید و رژ لب، رژ گونه و سایه چشم مناسب با رنگ موهایتان را انتخاب کنید.

برای آنکه ظاهر برنزه طبیعی مانند بلیک لایولی داشته باشید، از کرم های برنزه و رژ گونه هایی با ته رنگ طلایی استفاده کنید و پالت رنگی قرمز یا نارنجی دوری کنید، زیرا چهره شما را قرمز می کنند. از روشن کننده برای هایلایت کردن استخوان گونه خود استفاده کنید.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلونداگر پوست سفید و موهای بلوند پلاتینه مانند اما استون دارید، به دنبال رژ لب هایی با ته رنگ های صورتی زیبا باشید. رنگ های مرجانی و صورتی کمرنگ به صورتتان رنگ می دهند.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلوندخانم هایی که رنگ پوست آنها مدیوم است، مانند اشلی بنسون، با رژ گونه های هلویی بسیار زیبا می شوند. به دنبال محصولاتی باشید که در آنها قرمز سیر و تمشکی بکار رفته باشد.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلونداگر موهای بلوند با ریشه های تیره دارید و رنگ پوستتان تیره یا کاراملی است، برای آنکه ظاهر شیک و مدرنی داشته باشید، رژ لب کمرنگی بزنید. برای آنکه رژ لب با کرم صورت یکی نشود می توانید مانند سیارا، ابتدا خط لب بزنید و سپس روی لب پائینی برق لب بزنید و آن را پخش کنید.

نکات آرایشی مهم برای خانم های بلونداگر بلوند طبیعی هستید و پوست برنزه ای مانند کیت هادسون دارید، می توانید چشم هایتان را با سایه چشم های عمیق و خوشرنگ به رخ بکشید. روی آرایش دودی چشم ها سایه آلویی یا بنفش بزنید و دیگر لازم نیست خط چشم بکشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ