نکسوس ۴ اول اسفندماه وارد بازار کشور می‌شود

۱۸ام بهمن ،

دفتر ال جی در ایران شب قبل در یک کنفرانس اختصاصی از نماینده تازه تلفن‌های این شرکت پرده برداری نمود و در رابطه با زمان عرضه نکسوس ۴ و قیمت آن نیز صحبت کرد…

دفتر ال جی در ایران شب قبل در یک کنفرانس اختصاصی از نماینده تازه تلفن‌های این شرکت پرده برداری نمود و در رابطه با زمان عرضه نکسوس ۴ و قیمت آن نیز صحبت کرد. شرکت مدیا پردازش نماینده تازه تلفن‌های ال جی در ایران است که توزیع تلفن‌های این شرکت را برعهده دارد و قرار است در کنار دو شرکت پارس ماناتل و یاس در زمینه تلفن‌های ال جی فعالیت کند. در این کنفرانس به زمان رسمی عرضه نکسوس ۴ به بازار کشور و قیمت آن نیز اشاره شد.

در حال حاضر تلفن نکسوس ۴ با قیمت حدود ۲٫۵ میلیون تومان در بازار کشور یافت می‌شود اما شرکت مدیا پردازش اعلام نموده که عرضه رسمی این تلفن با گارانتی معتبر از اول اسفند ماه و با قیمت مناسب یک میلیون ششصد هزار تومان آغاز خواهد شد. البته اگر نوسانات ارز ادامه پیدا کند این قیمت نیز دستخوش تغییر می‌شود و ممکن است در زمان عرضه با قیمت بالاتر یا پایین‌تری روبرو شویم.

مدیا پردازش قرار است لوازم جانبی نکسوس ۴ شامل شارژر بی‌سیم و هدست مربوط به آن را نیز وارد بازار کند.

نماینده ال جی در این کنفرانس اعلام نموده که تلفن Optimus G این شرکت نیز از ابتدای سال آینده وارد بازار خواهد شد و سبب تاخیر عرضه این تلفن به بازار ایران را در دقت ال جی در فارسی سازی تلفن و بومی نمودن رابط کاربری آن دانسته است.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمدرضا گفت:

    perfect

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ