نگاه کمال تبریزی از دریچه دوربین موبایل

۲۳ام بهمن ،

کمال تبریزی، کارگردان شناخته شده سینمای کشور هم به جمع هنرمندان بخش “نگاه هنرمند” اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران پیوست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، کمال تبریزی نویسنده و کارگردان شناخته شده کشور قرار است با استفاده از تلفن همراه برای بخش غیر رقابتی “نگاه هنرمند” در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم بسازد.

کمال تبریزی که کارگردانی فیلم های خیابان‌های آرام ، دونده زمین ، پاداش، همیشه پای یک زن در میان است،

“یک تکه نان”، “مارمولک”، “فرش باد”، “گاهی به آسمان نگاه کن”، “لیلی با من است” و.. را در پرونده کاری خود دارد این بار دست به موبایل می گردد تا توانایی خود را در ساخت فیلم با تلفن همراه نشان دهد.

این کارگردان سینما که تا کنون مجموعه های تلویزیونی “سرزمین کهن”،”دوران سرکشی “، “قصه‌های رودخانه “، “سریال شهریار” را کارگردانی کرده است تا کنون پنج سیمرغ بلورین از جشنواره های مختلف سینمایی فجر را به خانه برد و چهار بار نیز کاندید دریافت سیمرغ بلورین این جشنواره بوده است. تندیس زرین فیلم منتخب انجمن نویسندگان و منتقدان برای فیلم فرش باد و مهر مادری ، کاندید لوح زرین بهترین کارگردان سال برای فیلم فرش باد، و جوایز چندین دوره فیلم سال از دیگر موفقیت های آثار این هنرمند است.

در بخش نگاه هنرمند رضا کیانیان، حبیب رضایی، مهناز افشار و پیمان معادی نیز حضور دارند. این بخش با حضور ۱۰ چهره سرشناس هنری در اردیبهشت ماه ۹۲ برگزار می گردد.

گفتنی است؛ اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در تهران ودیگر استان های کشور برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند آثار خود درزمینه فیلم و عکس موبایلی را از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس www.tfpf.mobiارسال کنند.


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *