نیروی انتظامی تهران بزرگ استخدام می کند

۱۲م آذر ،

مدیر گزینش و استخدام پلیس پایتخت از داوطلبان متقاضی استخدام خواست برائ ثبت نام با در دست داشتن مدارک لازم به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام، پلاک ۳۳۰ مراجعه و یا با شماره های ۷۳۹۴۸۵۱۵,۱۶ تماس حاصل کنند.

مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برائ خدمت در پلیس پایتخت از بین برادران مؤمن، متعهد، بسیجی و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله در مقطع درجه داری و افسری استخدام می کند.

به گزارش مهر، مرکز گزینش فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برائ خدمت در رسته های “انتظامی، آگاهی، راهور، اطلاعات و عملیات ویژه” از بین جوانان مؤمن، متعهد، بسیجی، علاقه مند و کارآمد مرد کە دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر می باشند از طریق مصاحبه علمی و دیگر مراحل مانند معاینات پزشکی، مصاحبه و… با شرایط مندرج در این آگهی در مقطع درجه داری و افسری داوطلب می پذیرد.

مدیر گزینش و استخدام پلیس پایتخت از داوطلبان متقاضی استخدام خواست برائ ثبت نام با در دست داشتن مدارک لازم به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام، پلاک ۳۳۰ مراجعه و یا با شماره های ۷۳۹۴۸۵۱۵,۱۶ تماس حاصل کنند.

سرهنگ مسلم رضایی گفت: داوطلبان می توانند به دفاتر گزینش تابعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پلیس آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی بعد از تقاطع خیابان مولوی با تلفن ۵۱۰۵۵۲۵۱، پلیس راهورخیابان آزادی، تقاطع خیابان رودکی با تلفن ۶۳۹۵۱۴۷۷ و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در خیابان شریعتی، بعد از تقاطع خیابان مطهری خیابان سروش با شماره تلفن۸۱۲۴۳۵۳۰ مراجعه یا تماس حاصل کنند.


sadkhabar.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. ابراهیمی گفت:

    با سلام…پدر بازنشسته نیروی انتظامی و مادر کارمند شاغل در این سازمان را دارم ..پدرم ایثارگر و ۲۳ ماه حضور در جبهه دارد در طول خدمت رباط پای مادرم پاره شد و الان میلنگد پدرم سرشار از انواع بیماریهاست برادرانم بیکار هستند از ۵ نفر سه نفر مهندس هستند و کارگری میکنند …. پدر و مادرم به انواع بانک ها بدهکار هستند ….الان که نگاه میکنم خرج ۱۳ نفر رو دارن میدن و با یه نوه مریضی که ناراحتی قلبی دارد …. امیدوارم بچه های شمایی که الان توی راس هستید فقط یک روز رو مثل ما تجربه کنید کاش پدر و مادرم هرگز وارد نیردی انتظامی نمیشودند…کلی نامه نوشتیم فقط مارو سر کار گذاشتبن ….هیچامیدی جز مرگ راحت برای برادران و پدر و مادرم باقی نمونده …کرمانشاه زلزله اومد مورد توجه قرار گرفت همون جای که با پدرم خدمت کردیم الان پر از استرس های زمان جنگ هستیم کاش با زلزله دل ما هم با مهربانی برخورد میشود …حیف و افسوس که حتی مرگ هم باید برای شما جای باشد که مورد دیده شدن واقع شوید ….منتظر حضرت مهدی عج هستم تا شاید جواب تمام کسانی که حق و ناحق کردند را بدهد مخصوصا گزینش نیروی انتظامی

  2. ابوالفضل اصغری گفت:

    باسلام،درسال۸۹به نیروی انتظامی شده ام ودرمرحله مصاحبه ردشده ام لذاخوهشمندم دوباره تجدیدنظرفرمائید.

  3. دریا... گفت:

    سلام خوب واسه چی استخدام برای پلیس زن ندارین مگه ما خانم ها دل نداریم و به کار پلیس نمیایم…تروخدااگه نیرو خاستن چجوری بفهمم؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ