نیمی از دارندگان موبایل بازی می‌کنند

۰۲خردادماه،

نتایج حاصل از مطالعه تازه مرکز CouponCabin.com نشان داد، بیش از نیمی از اشخاص دارای دستگاه الکترونیکی همراه از این محصول برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از آبرگیزمو، نتایج حاصل از مطالعه تازه مرکز CouponCabin.com نشان داد، بیش از نیمی از اشخاصی که دستگاه الکترونیکی همراه دارند، از این محصول برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.
اگرچه تلفن‌های همراه در اصل برای برقراری تماس با اطرافیان ساخته شده، اما پیشرفت این فناوری به گونه‌ای بوده است که این روزها کاربران تمام بازی‌های مورد علاقه خود را روی انواع گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی انجام می‌دهند و از این طریق به توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای فرصت داده‌اند، تا دامنه فعالیت‌های خود را گسترش دهند.
این بررسی بین روزهای دوم تا ششم می ۲۰۱۳ انجام شد که در آن ۲۰۵۸ آمریکایی بالاتر از ۱۸ سال حضور داشتند و کارشناسان در پایان دریافتند که نیمی از صاحبان دستگاه‌های الکترونیکی همراه شامل گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی از این دستگاه‌ها برای انجام بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند.
این بررسی نشان داد ۱۱ درصد مردم بیش از یک بار در طول روز سراغ بازی‌های نصب شده روی دستگاه موبایلی خود می‌روند و ۱۰ درصد هم ماهی یک بار یا کمتر از این بازی‌ها استفاده می‌کنند.
کارشناسان همچنین دریافتند که مردان بیش از خانم‌ها علاقمند به انجام بازی‌ها می باشند که البته تفاوت آن‌ها فقط ۶ درصد است.
در این بررسی همچنین مشخص شد که از هر ۱۰ بزرگسالی که رایانه لوحی یا گوشی هوشمند داشتند، ۴ نفر برای در اختیار گرفتند، بازی مورد علاقه خود پول پرداخت کرده‌اند.
علاوه بر این، کاربرانی که رایانه لوحی دارند بیش از صاحبان تلفن‌های همراه سراغ بازی‌ها می‌روند و طبق آمار موجود، ۵۵ درصد صاحبان رایانه‌های لوحی و ۴۶ درصد صاحبان تلفن‌همراه به صورت مستمر از بازی‌ها استفاده می‌کنند.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن