«هابیت» پوستر جدید خود را شناخت

به گزارش سینمانگار، به نقل از توتال فیلم، عوامل فیلم «هابیت» به تازگی فیلمبرداری فیلم را به پایان رسانده اند و حالا نوبت آن رسیده که پوستر جدید این فیلم نیز رونمایی شود.

پوستر، تنها “گاندالف” را در مرکزیت نشان میدهد که جاده ایی سر سبز را می پیماید.


«هابیت: سفر غیر منتظره» اولین فیلم از دو فیلم آخر پروژه «هابیت» است که در ۲۶ دسامبر ۲۰۱۲ در انگلستان اکران خو را آغاز می کند و قسمت دوم آن در ۲۰۱۳ راهی سینماها خواهد شد.

فیلم «هابیت» پیش‌ درآمدی‌ست بر سه‌ گانه مشهور و عظیم «ارباب حلقه‌ها». فیلمنامه «هابیت» را “فیلیپ بوینز”، “گیلرمو دل تورو”، “فران والش” و “پیتر جکسون” بر اساس رمان «هابیت» نوشته “جی آر. آر. تالکین” نوشته‌ اند.

داستان فیلم «هابیت» قبل از قصه کتاب سه جلدی «ارباب حلقه‌ها» اتفاق می‌ افتد و پیش‌ درآمدی بر آن مجموعه است. داستان حدود ۶۰ سال بین «هابیت» و «یاران حلقه»، اولین قسمت سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را دربر می‌ گیرد. “بیلبو باگینز” شخصیت اصلی داستان که در سرزمین میانه زندگی می‌ کند، برای پیدا کردن گنجینه‌ای که یک اژدها به نام “اسموگ” از آن محافظت می‌ کند در سفری پرماجرا با “گندالف” همراه می‌ شود و در نهایت حلقه را پیدا می‌ کند.

به گزارش سینمانگار، “مارتین فریمن” در فیلم «هابیت» ایفاگر نقش “بیلبو باگینز” کارکتر محوری داستان است. “اورلاندو بلوم”، “اندی سرکیس”، “الیجا وود”، “هوگو ویوینگ”، “یان مک کلن”، “کریستوفر لی” و “کیت بلانشت” دیگر بازیگران «هابیت» هستند که نقش‌های خود در سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را تکرار خواهند کرد.

ابتدا قرار بود “گیلرمو دل تورو” «هابیت» را کارگردانی کند. اما با انصراف وی، “پیتر جکسون” سازنده سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها»؛ ساخت فیلم را در دست گرفت. “پیتر جکسون” تهیه کنندگی فیلم را نیز خود بر عهده داشته و ساخت «هابیت» را از اواسط ماه مارس در نیوزیلند آغاز کرد.


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ