هاشمی نامزد انتخابات خبرگان شد


به گزارش سرویس اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز:

آیت الله هاشمی نامزد انتخابات خبرگان شد/از ملت که نمی‌گذارند اشرار در کشور فتنه کنند، سپاسگزارم : رئیس مجلس تشخیص مصلحت نظام لحظاتی پیش به وزارت کشور رفت و برای نامزدی در انتخابات خبرگان ثبت نام کرد.

انتخابات خبرگان


به گزارش ایران مطلب به نقل از خبرآنلاین، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در تمامی ادوار گذشته مجلس خبرگان، نماینده مردم تهران در این مجلس بوده و از سال ۸۶ تا ۹۰ نیز پس از درگذشت آیت الله مشکینی، رئیس مجلس خبرگان بود.
 
فاطمه و محسن هاشمی به همراه قدرت‌آلله علیخانی و غلامعلی رجایی آیت‌الله هاشمی را در ستاد انتخابات وزارت کشور همراهی کردند.
 
وی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران عنوان کرد: روزهای مهمی است که ملت برای رقم زدن سرنوشت سال‌های آینده پس از برجامآماده می‌شود. آنچه در چند ماه آینده شکل می‌گیرد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی جدید است. می‌دانیم هر دو مجلس می‌توانند در سعادت کشور نقش مهمی ایفا کنند و ان بستگی به رای ملت دارد هر چه بخواهند روی برگه می‌نویسیند مسئولیت مهمی بر عهده کسانی می‌افتد که مردم آن‌ها را امین خود گرفتند.
 
هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: خبرگان محور ، اساس و ستون خیمه انقلاب در اختیار دارد که در این دوره‌ها به خوبی ادای وظیفه کرده و مناسب‌ترین فرد بعد از حضرت امام را این خبرگان انتخابات کرد و ایشان نیز کار خود را با طراوت و شادابی انجام می‌دهد.
 
وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی هم روزانه در سرنوشت ما موثر است با قانون گذاری که سرنوشت ما را تعیین می‌کند و با نظارت خود شکل می‌گیرد می‌دانید که این سال‌های آینده با توجه به وضعیت منطقه و ناامنی که کشور را احاطه کرده و حوادث موجود سال‌های مهمی در تاریخ ما خواهد بود ما در این شرایط امنیت داریم و خدا را شکر می‌کنیم و از ملت که میدان نمی‌دهند اشرار در کشور فتنه به پا کنند سپاسگزاریم و از نیروهای دفاعی و اطلاعاتی که مواظب تحرکات افراد نا‌باب هستند صمیمانه متشکریم و معتقدیم هر کس انتخاب شد می‌تواند به نیابت از مردم تصمیم بگیرد.
 
هاشمی رفسنجانی ادامه داد: از نیروهای امنیتی اطلاعاتی هم که مراقب تحرکات افراد ناباب هستند٬ صمیمانه باید متشکر باشیم.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با اتکا به رای مردم نمایندگان به نیابت از مردم تصمیم می‌گیرند و خداوند با حسن خلق انقلاب اسلامی را به دست ملت داد و به خوبی آن را حفظ کرده است؛ این درحالی است که بسیاری از انقلاب‌ها دچار مشکل شده‌اند اما انقلاب ما به خوبی راه خود را پیش می‌برد و قطعا به خوبی در آینده هم پیش خواهد برد.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به روزهای با سعادت امام حضرت حجت (عج) گفت: ان‌شاءالله و امیدواریم که زیر نظر ایشان راه خود و مسیر انقلاب را خوب بپیماییم و تا ایشان نظر خوب به امت خود دارند ما هیچ نگرانی نداریم.
 
آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی در پایان از زحمات و تلاش خبرنگاران که زحمت ثبت لحظات را برعهده دارند تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران همیشه در راستای حقیقت به ایفای نقش بپردازند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ