هدست تازه بعنوان لوازم جانبی در جعبه ایکس باکس!

گردآوری شده توسط گروه فن آوری اطلاعات ممتاز نیوز

توزیع کنندگان محصولات مایکروسافت تایید کردند هدستی که در پایین ملاحظه می کنید، جزیی از دستگاه ایکس باکس وان است که راهی بازار می گردد.

توزیع کنندگان محصولات مایکروسافت تایید کردند هدستی که در پایین ملاحظه می کنید، جزیی از دستگاه ایکس باکس وان است که راهی بازار می گردد.

پیش تر هدست مخصوص چت جداگانه برای مدل های قبلی ایکس باکس به فروش می رسید اما کمپانی ElectronicTheatre که شریک مایکروسافت در فروش کنسول های گیم است، تایید کرد که قرار است هدست تازه بعنوان لوازم جانبی در جعبه ایکس باکس به صورت جزیی از کنسول به کاربران فروخته شود.

 توزیع کننده کنسول در انگلیس امروز خرده فروشان را در جریان موضوع قرار داد که هدست چت، جزیی از ایکس باکس وان بوده و باید همراه دستگاه به کاربران فروخته شود. هدست ۱۸۰ درجه ای U-turn شکل، آخرین تغییر در عرضه سخت افزاری مایکروسافت است که امید به فروش آن بسته است.

ماه قبل سیستم چک ۲۴ ساعته بعد از بروز مشکل در بعضی دستگاهها توسط مایکروسافت تایید شد تا خرده فروشان هنگام فروش دستگاه ایکس باکس مد نظر قرار دهند.

مایکروسافت در استراتژی تعبیه شده روی ایکس باکس وان از کاربران می خواهد حداقل یک بار در ۲۴ ساعت به اینترنت وصل شوند و انواع گیم ها با Dram سیستم چک می شوند تا موضوع استفاده از کپی و یا بازی کردن با یک نسخه توسط ۱۰ نفر یا اعضای خانواده بررسی شود.

بحث کپی رایت و چک کردن دیسک های دست دوم و سیستم تازه چک کردن کپی ها در دستگاه ایکس باکس وان توسط مایکروسافت با انتقاداتی روبرو شده است.

مایکروسافت هنوز مستقیما این خبرها را تایید نکرده است و مشخص نیست این بسته همراه با لوازم جانبی اش، در امریکا فروش هم خواهد رفت یا در سایر نقاط جهان به فروش می رسد.

هد ست چت تازه دارای سیم بوده که انتقال مونو را همراه داشته و به کنترلر بی سیم متصل می گردد و دارای ولوم تغییر و یا خاموش کردن صدا است و ارتقاء صوت به صورت استریو را نیز انجام می دهد.


سایت ممتاز|خبر نــو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *