طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۱۹م مهر ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: یک نظر
منتشر شده در مجموعه: اخبار جالب
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

هزینه درمان ناباروری در کشور سنگین است

به اشتراک بگذارید

یک فوق تخصص درمان نازایی، از ناباروری زوجین جوان به عنوان یک معضل اجتماعی نام برد و گفت: نازایی از سرطان بدتر است و باید این مشکل خانواده های ایرانی حل شود.
دکتر ابوطالب صارمی  اظهارداشت: در حال حاضر ۴۰ تا ۵۰ مرکز درمان ناباروری در کشور وجود دارد که متاسفانه از تمامی ظرفیت این مراکز استفاده نمی شود.

وی با اشاره به گران بودن هزینه های درمان ناباروری برای اغلب زوجین جوان در کشور، گفت: عدم پوشش بیمه ای هزینه های درمان ناباروری در کشور، باعث شده تا زوجهای جوانی که بچه دار نمی شوند از مراجعه به مراکز درمان ناباروری خودداری کنند.

رئیس بیمارستان صارم با اعلام اینکه بین ۲ تا ۳ میلیون نازا در کشور وجود دارد، افزود: خوشبختانه ۹۰ درصد این افراد در مطبهای پزشکان درمان می شوند اما ۱۰ درصد این افراد نیاز به درمانهای جدید دارویی و جراحی دارند که هزینه بر است.

صارمی ادامه داد: هزینه یک دوره درمان نازایی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان است که در کنار آن می بایست هزینه آمپولهای هورمونی را نیز اضافه کرد.

وی تاکید کرد: البته آنچه باعث افزایش هزینه های درمان نازایی می شود، تکرار دوره درمان است. چون با قطعیت نمی توان گفت که زوجین نابارور با یک دوره درمان، بچه دار می شوند.
۳۰۱۳۰۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نظرات
تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. سما می‌گه:

    سلام اره واقعا هزینه ی درمان ناباروری در کشور ما بالاست مخصوصا واسه زوجهای جوونی که اول زندگیشونه و حسرت یه بچه رو دارند مسوولین خواهشا به فکر باشید

نظرتان را در مورد مطلب هزینه درمان ناباروری در کشور سنگین است بنویسید


طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

تبلیغات اینترنتی تبلیغات اینترنتی