هزینه یک شب عروسی در سال ۶۱

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ دوشنبه ۸ آبان ۹۱،

در آگهی تالار آینه امیر در روزنامه کیهان در سال ۶۱ برگزاری یک شب مراسم عروسی در این سال ۶۰ تومان اعلام شده است

به گزارش تفسیری خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران در آگهی تالار آینه امیر در روزنامه کیهان در سال ۶۱ برگزاری یک شب مراسم عروسی در این سال ۶۰ تومان اعلام شده است.ماه مبارک ذی‌الحجه با دو عید بزرگ قربان و غدیر، فرصت مناسبی است برای ازدواج و برگزاری مراسم عروسی است. اما همیشه برای برگزاری مراسم عروسی اولین چیزی که ذهن عروس و داماد را iبه‌خود مشغول‌می‌کند iبها‌ها این مراسم است.

 
یک شب مراسم معادل است با چند میلیون تومان پول، ۱۴ تا ۲۷ و گاه ۳۰ میلیون تومان، iبها برگزاری تنها یک شب عروسی است. این iبها‌ها سبب شده‌است که ازدواج iبه‌ویژه مراسم آن iبه غول بی‌شاخ‌و‌دمی تبدیل شود که جوانان را از این سنت حسنه رسول خدا فراری دهد.به‌همین مناسبت iبه‌آگهی روزنامه کیهان در مورد یک تالار عروسی در سال ۶۱ اشاره می‌کنیم.

 
 
 جشن عروسی در تالار آینه امیر
 
عصرانه کامل ۲۵۰ ریال
 
عصرانه و شام ۶۰۰ ریال
 
آدرس: خیابان انقلاب، روبروی سینما رویال، تالار آینه
 
تلفن: ۳۰۲۸۴۸
 
سینما رویال در سال‌های بعد از انقلاب iبه سینما فردوسی تغییر نام داد.


باشگاه خبرنگاران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم آیا خانمی هست با من ازدواج کن و شرایط مالی من درک کن ۳۰سالمه لیسانس حسابداری دارم مدتی بیکار شدم درآمد ندارم پس اندازی ندارم و کسی ضامنم نمیشه وام بگیرم کار ازاد راه بندازم،سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸_اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ