هشدار بانک مرکزی به موسسات تبلیغاتی برای برگزاری همایش

به گزارش روز شنبه ایرنا، بانک مرکزی جمهوری اسلامی در ادامه اعلام کرده است: اخیراً مشاهده شده موسساتی با مقاصد صرفاً تبلیغاتی و تجاری، همایش‌هایی را تبلیغ می کنند که هدف از برگزاری آنها، انتخاب بانک‌های برتر در زمینه‌های مختلف و تجلیل و تقدیر از آنها از طریق اهدای تندیس، گواهینامه و غیره ادعا شده است.

گاه این موسسات بدون هماهنگی و اخذ مجوز‌های ‌لازم، در تبلیغات خود، حتی از عناوین دستگاه‌های اجرایی و نهادهای رسمی و حاکمیتی کشور به عنوان حامیان همایش استفاده کرده و از مقامات و مسئولان ارشد نظام از جمله مقام ‘‌محمود بهمنی’ریاست‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان سخنرانان اصلی همایش نام برده اند.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمن هشدار جدی به این قبیل موسسات و این که حق پیگیری قانونی در قبال موسسات مذکور را همواره برای خود محفوظ می‌داند، اعلام می کند صرفاً همایش‌هایی مورد تایید و حمایت این بانک قرار دارد که اطلاع‌رسانی پیرامون آنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی انجام شده باشد .

ضمناً متذکر می‌شود، بانک‌ها و موسسات اعتباری‌ غیربانکی نیز باید از مشارکت یا حمایت مالی از همایش‌هایی که مورد تایید این بانک نیست ، جداً خودداری کنند.

اقتصام** ۹۱۴۱ **۱۵۶۱

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۹۰۲۲۹


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ