هشدار سعیدجلیلی به گروه ۱+۵

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با ارسال نامه ای خطاب به کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و هماهنگ کننده گفتگوهای ۱+۵ با ایران نسبت به پیامدهای دوری از منطق در گفتگوها و به کارگیری از ابزارهای نامشروع در قبال ملت ایران به کشورهای غربی هشدار داد .

به گزارش رجانیوز، سعید جلیلی دراین نامه با اشاره به مبانی استدلالی و منطقی پیشنهادهای جمهوری اسلامی ایران و نیز ارزیابی مستدل و دقیق پیشنهاد ۱+۵ در گفتگوهای مسکو تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته آمادگی دارد به سهم خود در ابتکار عمل هایی که بتواند گفتگوهایی موفق و رو به جلو را رقم بزند همچنان مشارکت نماید.

وی  با ارزیابی روند گفتگوهای استانبول ، بغداد و مسکو تصریح کرد : استمرار گفتگوهای موفق و رو به جلو صرفا در شرایطی  ممکن است که در چارچوب راهبرد همکاری و در پی ایجاد اعتماد ملت ایران باشد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به انتظار ملت ایران برای واکنش مناسب در قبال رویکرد غیر سازنده طرف غربی هشدار داد : مسئولیت هر گونه لطمه به روند سازنده گفتگوها متوجه طرفی است که ابزارهای غیر مشروع را جایگزین منطق  در گفتگوها می کند.


BarackObama.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن