پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۱۸م تیر ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: علمی
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

همایش مدیریت جهادی در دانشگاه تهران

جام جم آنلاین: اولین همایش مدیریت جهادی با حضور صاحبنظران دانشگاهی و مسئولین اجرایی کشور، روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش جام‌جم‌آنلاین آنلاین، “ذبیح‌اله زارع” دبیر اجرایی اولین همایش مدیریت جهادی گفت: این همایش با همکاری دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و امام حسین (ع) و به همت موسسه مدیران جوان پویا چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به ضرورت نگاه ویژه به توانمندی‌های بومی در مدیریت کشور، گفت: این همایش با هدف اغنای روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی و دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش و تطبیق آن با برنامه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی جایگاه مدیریت جهادی در نظام اسلامی ایران را از جمله محورهای علمی همایش مدیریت جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: «مدیریت جهادی در نگاه مقام معظم رهبری»، «مدیریت علمی و مدیریت جهادی»، «اسناد فرادست ملی و مدیریت جهادی» و «نقش مدیریت جهادی در چشم انداز ۱۴۰۴ ایران اسلامی» از دیگر محورهای این همایش است.

زارع توجه به مدیریت داوطلبانه، تحول آفرین، پویا و انعطاف ‌پذیر در مأموریت‌ها را از ضرورت‌های برگزاری همایش مدیریت جهادی دانست و تصریح کرد: استقبال جهاد از پذیرفتن مسئولیتهای خطیر در هر دوره با توجه به نیاز انقلاب و تطبیق آن با تشکیلات جهاد از معرفهای بارز پویایی در جهاد است.

دبیراجرایی اولین همایش مدیریت جهادی با اشاره ضرورت بهره‌گیری از دست‌آوردهای مدیریتی سالهای پس از انقلاب و دوران جنگ تحمیلی، گفت: چالش‌های بومی سازی مدیریت از جمله موضوعاتی است که در قالب میزگرد تخصصی و با حضور صاحبنظران دانشگاهی در این همایش به آن پرداخته می‌شود.

 وی افزود: در این همایش نشست‌های تخصصی با موضوع «فرهنگ، مدیریت اسلامی و مدیریت جهادی»، «مدیریت علمی، تولید ملی و مدیریت جهادی» و «مدیریت دولتی و مدیریت جهادی» برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس شهدای مدیریت جهادی در حاشیه اولین همایش مدیریت جهادی، گفت: با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، گواهینامه معتبر شرکت در این همایش، روز پایانی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورهای همایش و میزگردهای تخصصی و جدول زمان‌بندی اولین همایش مدیریت جهادی به سایت http://karamadi.com    مراجعه کنند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب همایش مدیریت جهادی در دانشگاه تهران بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
تبلیغات اینترنتی تبلیغات اینترنتی
طراحی سایت حرفه ای