همایش بانکداری اسلامی به کار خود پایان داد

بینا- مراسم اختتامیه بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی روز دوشنبه مورخ ۲۰/۶/ با حضور رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
به گزارش‌ بینا ، در این مراسم دکتر محمود بهمنی ضمن تشکر از مسئولین موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در میز گرد پرسش و پاسخ شرکت کرد و به سوالات حاضرین پاسخ داد .
رییس کل بانک مرکزی در پاسخ به سوالی در خصوص ارایه تسهیلات به دستگاه‌های مختلف گفت : تسهیلات دهی باید طبق ضوابط صورت گیرد و دستگاه‌های مربوطه نیز باید این تسهیلات را بیشتر در کارهای تولیدی بکار گیرند .همچنین ارایه این تسهیلات نیز باید زمان مشخصی داشته باشد و پس از آن، باید شروع به سود‌دهی نماید.
در پایان این مراسم، در  جریان یک عمل بجا و پسندیده از روسای سابق موسسه عالی آموزش بانکداری ایران همچنین دانشجویانی که در رشته های مختلف بانکی مقام اول تا سوم را به دست آورده اند، تجلیل و قدردانی بعمل آمد.
شایان ذکر است بیست و سومین همایش بانکداری اسلامی روز یکشنبه مورخ ۱۹/۶/ در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با سخنرانی دکتر بهمنی ریاست کل بانک مرکزی افتتاح شد و طی دو روز برپایی، ابعاد مختلف محور همایش « ارتباط متقابل تحولات اقتصاد ملی و نظام بانکداری اسلامی » مورد مداقه و کنکاش قرار گرفت.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *