همایش راهکارهای سازمانی ایرانسل برگزار‌شد

۲۵ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نخستین همایش معرفی محصولات و راهکارهای سازمانی و تجاری ایرانسل همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران تلکام۲۰۱۲، برگزار‌شد.
صبح امروز اولین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل درسالن کنفرانس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران و با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی برگزار شد.
دراین همایش که برای اولین باردرکشور برگزارمی شود،محصولات ویژه ایرانسل جهت استفاده شرکتهای خصوصی وسازمانهای دولتی که متناسب با نیازهای آنها قابلیت برنامه ریزی دارد، معرفی شدند.
همچنین خدمات متنوع ایرانسل درحوزه امنیت وسلامت از جمله سرویس آهنگ پیشواز تبلیغاتی وتجاری، سرویس ارتباط ماشین iبه ماشین (M2M) ، سرویس انتخاب شماره های تلفن همراه متوالی،سرویس بانکداری همراه، سرویس پیام کوتاه انبوه تجاری،سامانه سازماندهی iبها،سرویس پرداخت پیشرفته صورت حساب ، سرویس موقعیت یابی، سرویس سیم کارت پیام رسان، سرویس شبکه امن همراه، سرویس شبکه اختصاصی تلفن همراه و وایمکس ایرانسل از جمله محصولاتی بودند که در این همایش معرفی شدند.
درحوزه مدیریت iبها‌های ارتباطی کسب و کارها هم ایرانسل خدمات ویژه‌ای نظیر کنترل iبها‌های عملیاتی، کنترل iبها‌های تماس، فهرست طلایی، کنترل حساب اینترنتی و خدمات پرداخت سازمانی را در این همایش معرفی کرد.
دراین همایش راهکارهای اطلاع رسانی و تبلیغات ایرانسل هم در بخش‌های آهنگ پیشواز تجاری، پیامک انبوه تجاری، پیشخوان تجاری، تبلیغات هوشمند، نظرسنجی و سرویس اطلاعات شهری و راهکارهای دسترسی مستمر ایرانسل شامل خدمات سلامت همراه، خدمات سازمانی همراه، آموزش همراه و پایش ویدئوی مستمر iبه مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و مالکان کسب و کار معرفی شدند.
گفتنی است درانتهای این نشست نیزکارشناسان بخش محصولات و خدمات مربوط iبه شرکتهای ایرانسل iبه سوالات حاضرین پاسخ گفتند.
لازم iبه یادآوری است؛ اولین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل امروز ۲۴ آبان ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در سالن کنفرانس شماره یک محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزارمی ‌شود.

ایرانسل براساس نیازهای سازمانها iبه ارائه محصولات می پردازد
ایرانسل برای اولین باردرکشورارائه خدمات iبه شرکتها و سازمانها را آغاز کرده و براساس نیازهای ویژه هر سازمان iبه ارائه خدمات می پردازد.
باقرصمدی مدیرارشد بازاریابی تجاری ایرانسل با بیان این مطلب در اولین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل،گفت: مطالعات درخصوص ارائه خدمات iبه شرکتهای خصوصی، ارگانها و سازمانهای دولتی بیش از یک سال و نیم است که در ایرانسل آغاز شده و با ارائه خدمات متنوعی ادامه دارد.
صمدی خاطرنشان کرد:زمانی که یک اپراتور، خدماتی را iبه مشترکین عادی ارائه می کند، مشترکین عادی می توانند با اختیار خود از آن محصول استفاده و یا ازاستفاده ازآن صرف نظرکنند، این درحالی است که در زمینه محصولات تجاری، شرکتها پس از مطرح کردن مشکلاتشان ومتناسب با نیازهایشان محصولات را دریافت و مورد استفاده قرار می دهند.
وی با تاکید براین موضوع که امنیت اطلاعات یکی ازمهمترین موارد مورد توجه درحوزه خدمات شرکتی است،گفت: راهکارهای امنیتی iبه این معنا است که بتوان اطلاعات را از یک مجرای امن انتقال داد که این موضوع در حوزه محصولات شرکتی iبه صورت کامل ارائه می گردد.
مدیرارشد بازاریابی تجاری ایرانسل با اشاره iبه اینکه مدیریت iبها ها یکی دیگراز موارد مورد توجه شرکتها و سازمانها است، اضافه کرد: قطعا استفاده از محصولات شرکتی ایرانسل iبها هایی کمتر از iبها های جاری شرکتها و سازمانها دارد و در همین خصوص iبه تخفیف ۳۵ درصدی شرکتها و سازمانها دراستفاده از خدمات MVPN ایرانسل اشاره کرد که ارزان ترین تعرفه موجود در کشوراست.
وی خاطرنشان کرد: شرکتها می توانند با استفاده ازشماره های اختصاصی کوتاه، مانند کدهای تلفن داخلی که برای ارتباط پرسنل با یکدیگردرداخل شرکت مورد استفاده قرار می گیرد،از شماره های کوتاه برای تماس با تلفن همراه همکارانشان استفاده کنند که قابلیت اتصال iبه شبکه سانترال تلفن داخلی شرکتها را هم دارد.
صمدی همچنین با اشاره iبه اینکه در حال حاضر اغلب اپراتورهای بزرگ دنیا۵۰ درصد درآمدهایشان را از مشترکین عادی دریافت می کنند و ۵۰ درصد مابقی را از بخش خدمات شرکتی و در اختیار قرار دان بستر ارتباطی شان بدست می آوردند اظهار داشت: مطالعات نشان می دهد درسال ۲۰۲۰ سهم درآمدهای عادی مشترکین iبه ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت و مابقی از بخش خدمات شرکتی و در اختیار قراردادن بستر ارتباطی اپراتورهای تامین خواهد شد و ایرانسل نیز برنامه هیا خود را در همین سمت پیش خواهد برد.

به روز رسانی آسان و امنیت بالا مهمترین مزایای بانکداری همراه امن ایرانسل
مهمترین مزایای بانکداری همراه امن ایرانسل iبه روز رسانی آسان و امنیت بالای آن است که iبه اندازه کل پوشش شبکه ایرانسل امکان استفاده از آن وجود دارد.
هومن دمیرچی لو مدیر راهکارهای بانکداری ایرانسل با بیان این مطلب در اولین همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل گفت: ارائه خدمات بانکداری مبتنی برUSSD اولین خدمت ارائه شده توسط ایرانسل در حوزه بانکداری در کشور است که توانسته iبه نوعی نیاز iبه نصب نرم افزار بانکداری همراه و مشکلات بعدی در استفاده از این نرم افزار رابه کلی از بین ببرد.
وی اضافه کرد: یک سال و نیم است که ایرانسل ارائه خدمات iبه سازمانها و شرکت ها را در برنامه های خود قرار داده و با توجه iبه اینکه بخش عمده ای از این سازمانها را بانکها تشکیل می دهند، ارائه محصولات و خدمات iبه بانکها در اولویت قرار دارد و با جدیت در حال اجرا لست.
دمیرچی لو تصریح کرد: درحال حاضربانکهای پاسارگاد،سامان، مسکن، گردشگری، پست بانک و موسسه خدمات پرشین سوییچ ازجمله بانکها و موسسات مالی و اعتباری می باشند که ایرانسل با آنها قرارداد همکاری دارد و با استفاده از کد *۱۰۰# استفاده از خدمات این بانکها برای مشترکین ایرانسل ممکن شده است.
مدیرراهکارهای بانکداری ایرانسل استفاده از رمز یکبار مصرف ایرانسل را یکی از تازهترین محصولات اپراتور دوم درحوزه بانکداری عنوان و خاطرنشان کرد: دراین خدمت iبه طور کلی استفاده از سخت افزار ازبین رفته و مستقل از نوع دستگاه تلفن همراه مورد استفاده توسط مشترک، وی می تواند با استفاده از رمز یکبار مصرف ایرانسل از همهی خدمات بانکهای متعدد در این حوزه iبهره مند شود.
دمیرچی لو تکنولوژی NFC ( ارتباط راه نزدیک) را مهمترین تکنولوژی آینده صنعت مخابرات و ارتباطات عنوان و یادآورشد: ارتباط راه نزدیک بستری را ارائه می کند که بر روی سیم کارت مشتری و در ارتباط با یک دستگاه رادیویی گیرنده قرار می گیرد و سبب ارتقای امنیت انتقال داده ها می گردد و ایرانسل نیز در همین جهت گام خواهد برداشت.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ