همراهی ویندوز ۸٫۱ با نسخه ۱۱ مرورگر مایکروسافت

۱۳خردادماه،

همراهی ویندوز 8.1 با نسخه 11 مرورگر مایکروسافت

مایکروسافت رسماً تایید کرده که نسخه تازه ویندوز موسوم به ویندوز ۸٫۱ همراه با مرورگر اینترنتی تازه این شرکت به نام IE11 عرضه می‌شود.

به گزارش راسخون به نقل از فارس، کرونیکل نوشت : کاربران ویندوز ۸٫۱ همچنین از امکانات بیشتری برای شخصی سازی برخوردارند و قرار است بعضی مشکلات ویندوز ۸ نیز در این نسخه از ویندوز برطرف شود. البته قرار نیست همه تغییرات مورد نظر کاربران ویندوز در ویندوز ۸٫۱ اعمال شود.

رابط کاربری لمسی ویندوز ۸ از جمله جنجالی ترین بخش های ویندوز است که اگر چه در ویندوز ۸٫۱ شاهد تغییراتی خواهد بود، اما این تغییرات تمامی نکات مورد نظر کاربران را در بر نمی گیرد. در ویندوز ۸٫۱ کاربران با استفاده از موشواره می توانند به منوی استارت دسترسی پیدا کنند.

کاربران ویندوز ۸٫۱ همچنین می توانند نمای رایانه های شخصی خود را مشابه با تبلت ها کنند و همچنین امکانات و تسهیلات بیشتری برای به روز کردن نرم افزارهای مختلف داشته باشند.

مرورگر IE11 هم که همراه با ویندوز ۸٫۱ عرضه می گردد دارای امکانات لمسی بیشتر و سرعت بالاتر برای بالاآوردن صفحات خواهد بود. همگام سازی اطلاعات IE11 بر روی رایانه های مختلف از جمله دیگر امکانات آن است. گنجاندن امکانات جستجوی بینگ به طور پیش فرض و دسترسی مستقیم به حساب های کاربری اسکای درایو از جمله دیگر امکانات ویندوز ۸٫۱ است.
/۲۷۵۹/


اخبار راسخون / علم و فناوری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ