همراه اول: اضافه دریافت ۸ماهه آوای انتظار بازگردانده می‌شود

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

همراه اول اعلام کرد ما به التفاوت پرداختی مشترکین همراه اول درخصوص سرویس آوای انتظار، به ایشان بازگردانده می گردد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت ارتباطات سیارایران اعلام کرد: بدنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات با موضوع کاهش تعرفه سرویس آوای انتظار اپراتورها از ۵۰۰۰ ریال به ۳۰۰۰ ریال، همراه اول مبالغ دریافتی ما به التفاوت این دو نرخ در بازه زمانی ۱۶ آبان ۹۱ تا ۱۹ تیر ۹۲ را به مشترکین خود باز می گرداند.
 
براساس این گزارش، مبالغ مابه التفاوت ازابتدای آبانماه سال جاری برای مشترکین اعتباری بصورت شارژ بستانکاری و برای مشترکین دائمی بصورت اعمال بستانکاری در دوره چهارم صورتحساب امسال اعمال می گردد.
 
همچنین این موضوع از طریق پیامک به اطلاع مشترکین شامل طرح خواهد رسید.
 
این در حالی است که چهاردهم مهرماه، ایرانسل اعلام کرده بود "مابه التفاوت تعرفه زمستان آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکین واریز شده است".
 
مدیر کل بازار یابی ایرانسل چهاردهم مهرماه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفته بود: ۳ میلیارد تومان اضافه دریافتی آهنگ پیشواز ایرانسل به حساب مشترکان برگردانده شد.
 
به گفته باقر صمدی، مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات برای کاهش از قیمت از ۵۰۰تومان به ۳۰۰ تومان در مهر ماه سال ۹۱ تصویب و ابلاغ شد در همان زمان برای ماههای مهر، آبان و آذر تمام تعرفه های پیشواز ایرانسل نه تنها ۳۰۰ تومان بلکه کمتر از تعرفه مصوب به مبلغ ۲۵۰ تومان بود و ایرانسل به عنوان اولین اپراتوری است که این مصوبه را اجرا کرد. 
 
وی ادامه داده بود: اضافه دریافتی ایرانسل از مشترکان فقط در فصل زمستان بود و تمامی مشترکین که در آن زمان، اضافه دریافت از آنها صورت گرفته ما به التفاوت به حساب آنها برگشت داده شده است. 
 
به گفته وی از طریق SMS تمامی مشترکین که از آنها اضافه دریافتی صورت گرفته اطلاع رسانی شده و این اضافه دریافتی برای سیم کارت های اعتباری شارژ و سیم کارت دائمی بستانکاری در قبض مهر ماه صادر خواهد شد. 

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ