همه خیابان‌های متصل به میدان بهارستان بسته است/ انتقال پیکر آیت الله تهرانی به مدرسه شهید مطهری

۱۴م دیماه

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی همزمان با روز اربعین حسینی از مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان ساعت ۸ صبح برگزار می گردد. از ابتدای اذان صبح جمعیت عظیمی در مقابل منزل و اطراف محل زندگی آیت الله در انتظار تشییع پیکر آن مرحوم نشسته اند.

به گزارش خبرآنلاین خیابان های اطراف منتهی به بهارستان از پس از اذان صبح بسته شده است و رئیس پلیس راهبر تهران بزرگ از اجرای محدودیت تردد خودروها در خیابان‌های متصل به میدان بهارستان به مناسبت تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله مجتبی تهرانی خبر داد و گفت: از ساعت ۶ صبح پنج‌شنبه ۱۴ دی‌ماه مصادف با اربعین حسینی به مناسبت تشییع پیکر آیت‌الله مجتبی تهرانی تمام مسیرهای منتهی به میدان بهارستان و حوزه عملیه تهران برائ تردد خودروها مسدود است.

این محدودیت تا پایان مراسم تشییع پیکر آیت‌الله تهرانی ادامه دارد و در ادامه همچنین در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم به جهت خاکسپاری این عالم فرزانه و همچنین برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط هیئت‌های عزاداری از ساعت ۷ صبح محدودیت ترافیکی در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم در شهر ری اجرا خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر پاک مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی، همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از ساعت ۸ صبح در مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان برگزار می‌شود و حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر پیکر ایشان اقامه نماز می‌کنند.

/۶۲۶۲

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *