واردات خودروهای لوکس متوقف شود

۲۶م دیماه ،

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

واردات خودروهای لوکس متوقف شود

به جای واردات خودروهای لوکس باید برای واردات آن دسته از خودروهای استانداردی که مصرف سوخت آن‌ها پایین و در عین حال میزان ایمنی آن‌ها بالاست، تسهیلات قائل شویم‌.

به نقل از ایلنا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با تشدید آلودگی هوای تهران در خصوص الزام خودروسازان به تولیدخودروی منطبق با استاندارد یورو ۴ و الزام وزارت نفت به عرضه سوخت منطبق با استاندارد یورو ۴ گفت: تنها هنگام تشدید آلودگی هواست که بحث استاندارد خودرو و استاندارد سوخت مطرح می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید محمد بیاتیان افزود: دولت و بخش‌های مختلف آن از جمله وزارت نفت و وزارت صنایع در تمام زمینه‌ها از جمله در زمینه تولید خودروی استاندارد و عرضه سوخت استاندارد باید هماهنگ با هم پیش روند.

وی در بخش‌ دیگری از سخنان خود در مورد واردات خودروهای لوکس به کشور اعلام کرد: باید واردات خودروهای لوکس که عموماً پر مصرف بوده و ارزبری بسیاری دارند و علاوه بر آن مورد استفاده عموم اقشار جامعه نبوده و تنها قشر خاصی قادر به استفاده از آن‌ها می‌باشند، متوقف شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: به جای واردات خودروهای لوکس باید برای واردات آن دسته از خودروهای استانداردی که مصرف سوخت آن‌ها پایین و در عین حال میزان ایمنی آن‌ها بالاست، تسهیلات قائل شویم‌.

سه شنبه ۲۶ دى   ۱۰:۲۸

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ