واریز سهمیه‌ بنزین‌ عیدفطر تا ۴ روز دیگر

براین اساس نگارش این نرم افزار آغاز شده تا به دستور رئیس جمهور درباره اختصاص ۳۰ لیتر سهمیه سوخت به عنوان عیدی روز فطر عمل شود.

 

با تصمیم مسئولان شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای نگارش نرم‌افزار جدید سامانه هوشمند سوخت پس از اتمام نگارش و راه‌اندازی این نرم‌افزار، سهمیه عیدانه ۳۰ لیتری بنزین ۳ یا ۴ روز دیگر به کارت‌های سوخت ورایز می‌شود.

به گزارش پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با توجه به برنامه‌ریزی قبلی سامانه هوشمند سوخت که امکان تغییر سهمیه‌ها را بعد از آغاز ماه جدید نمی‌دهد، تصمیم گرفته شد برای اجرای تصمیم دولت نرم‌افزار جدیدی نگاشته شود.

براین اساس نگارش این نرم‌افزار آغاز شده تا به دستور رئیس جمهور درباره اختصاص ۳۰ لیتر سهمیه سوخت به عنوان عیدی روز فطر عمل شود.

بر این پایه با توجه به اینکه هم نگارش نرم‌افزار جدید و هم اجرای آن در سامانه هوشمند سوخت به زمان نیاز دارد مسئولان شرکت پالایش پخش فرآورده‌های نفتی امیدوارند ظرف ۳ یا ۴ روز آینده سهمیه عیدانه ۳۰ لیتری بنزین به کارت‌های هوشمند سوخت واریز شود.

براساس این گزارش در طی آغاز دور جدید سفرهای تابستانی پس از پایان ماه مبارک رمضان هیئت دولت تصمیم گرفت ۳۰ لیتر سهمیه اضافه بنزین را به عنوان هدیه عید فطر به سهمیه ۶۰ لیتری خودروهای شخصی در شهریورماه اضافه کند.

گفتنی است پس از اعلام معاون رئیس جمهور مبنی بر افزایش ۳۰ لیتری سهمیه بنزین خودروهای سواری به عنوان هدیه دولت به مناسبت عید سعید فطر، دست‌اندرکاران دستگاه‌های ذیربط خبر دادند که در حال حاضر امکان واریز اضافه بر سهمیه بنزین با توجه به نرم‌افزار فعلی، وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ